Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. februāris, 2015
Drukāt

Lietuvā aizdomās par lombarda aplaupīšanu aiztur divus Latvijas pilsoņus (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Lietuvas tiesībsargājošo institūciju darbinieki aizturējuši divus Latvijas pilsoņus saistībā ar lombarda aplaupīšanu Liepājā.

Abi aizdomās turētie – 29 gadus vecs vīrietis un 22 gadus veca sieviete – aizturēti pēc tam, kad Lietuvas puse saņēma informāciju no Latvijas tiesībsargājošo institūciju darbiniekiem.

Klaipēdas rajona Galvenajā policijas komisariātā informēja, ka Latvijas kolēģi ir snieguši informāciju par lombarda aplaupīšanu Liepājā piektdienas pēcpusdienā. Lombarda darbinieks tika ievainots un laupītāju guvums bija dažas rotaslietas. Aizdomās turētie devās uz Lietuvu un no Palangas lidostas plānoja doties uz ārvalstīm, Lietuvas kolēģus informēja Latvijas policija.

Pēc šīs informācijas saņemšanas Klaipēdas policijas darbinieki piektdienas vakarā apturēja automašīnu “Audi A6” un aizturēja abus aizdomas turētos un vēl vienu Latvijas pilsoni. Automašīnā tika atrastas lombardā nozagtās lietas. Pie aizturētās sievietes tika atrastas dabīgas izcelsmes narkotiskās vielas.

Abi aizdomās par lombarda Liepājā aplaupīšanu aizturētie atrodas apcietinājumā. Sākta pirmstiesas izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gan jau ar Putina ziņu.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+