×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2015
Drukāt

Lietuva apstiprina bruņojuma elementu piegādi Ukrainai (4)

Foto: AFPFoto: AFP

Lietuva Ukrainas armijai piegādājusi bruņojuma elementus, kurus tā bija lūgusi, apstiprinājis Lietuvas aizsardzības ministrs Jozs Oleks.

“Šīs militārās piegādes, kā tās skaisti nosaucis prezidents Petro Porošenko – bruņojuma elementi, ir tas, kas nepieciešams Ukrainas spēkiem,” norādīja ministrs, tomēr sīkākas detaļas paust atteicās.

Oleks vien piebilda, ka Lietuva atbalsta Ukrainu un ir gatava turpināt tai sniegt palīdzību.

Pagājušajā svētdienā Ukrainas prezidents Petro Porošenko vietējiem medijiem paziņoja, ka Lietuva izpildījusi savu solījumu palīdzēt ar bruņojumu.

“To, ko apsolīja mūsu partneri Lietuvā, īpaši par bruņojumu, mēs jau esam saņēmuši. Mēs esam saņēmuši pirmo daļu silto drēbju, zābakus un aprīkojumus no Kanādas un gaidām vēl divas lidmašīnas. Vēl saņēmām no Polijas un citiem partneriem,” apstiprināja prezidents.

Pērn novembrī Lietuva un Ukraina vienojās par sadarbību militāri tehniskajā jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … Laiks pienacis, ka ar Launuma Imperijam, VISAM DEMOKRATIJAM ir jasak sppelet ar lidzigiem panemieniem, kadus pielieto Kremlis ta iesakta geopolitiska cina par savas asinainas Imperijas atjaunosanu …

    … Proti, sistematiski, Vakariem kopigi, ir janoorganize palidzibas konvoji Ukrainai ar aizklatiem spekratiem … ka ari arkartas veida ari parejam apdraudetam valstim Baltija un Austrumeiropa, ieperkot un izlietojot transportam ari Francijas Mistral kugus !!!

    … Tas izmaksatu NATO valstim varbut 1/100 dalu no ta, kas bus jaiztere un piekapsanas gadijuma japiedzivo Pasaulei atlaujot Kremla huntai sagraut pasreizejo teritorialo sistemu Eiropa un tadejadi visur citur … !

  2. Būtu Lietuvā pie teikšanas linermans,goppņenko,girs ,ušakovs SC,berjozkins … un tad šis numurs neirtu cauri.

  3. lietuva ieroču ražotāja-tirgotāja? nesmīdiniet. pārdeva tālāk nato ziedotos lūžņus par zelta cenu noteikti. nav žēl vienalga kaujās iznīcinās.

    • Kļūdies. Štati atveda uz Lietuvu lai šie aizsūta uz Ukrainu. Štati tagad ņe pričom, bet iecerētais štatu plāns pildās.

Draugiem Facebook Twitter Google+