×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Lietuvā godina četrus Latvijas Finanšu policijas darbiniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Četras Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes amatpersonas šonedēļ Lietuvā saņēmušas piemiņas un goda zīmes par  sadarbību ar Lietuvas Iekšlietu ministrijas Finanšu noziegumu izmeklēšanas dienestu un par starptautiskās sadarbības attīstību, informē VID.

Trīs VID Finanšu  policijas pārvaldes amatpersonas apbalvotas ar Lietuvas Iekšlietu ministrijas otrās pakāpes piemiņas zīmi “Par labu dzimtenei”, bet viena amatpersona apbalvota ar Finanšu noziegumu izmeklēšanas dienesta otrās pakāpes goda zīmi.

VID atgādina, ka dienesta Finanšu policijas pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Lietuvas Iekšlietu ministrijas Finanšu noziegumu izmeklēšanas dienestu šā gada 7.maijā apturēja starptautiska noziedzīga grupējuma darbību, kas laikā no 2012. gada janvāra līdz 2014. gada maijam izvairījās no nodokļa samaksas, izkrāpa pievienotās vērtības nodokli un legalizēja noziedzīgi iegūtus finanšu līdzekļus.

Noziedzīgo darbību rezultātā Latvijas valsts budžetam nodarīti zaudējumi vairāk nekā 3 000 000 eiro, bet Lietuvas valsts budžetam – aptuveni 2 500 000 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+