Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
22. oktobris, 2014
Drukāt

Lietuva veic izmaiņas aizsardzības likumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lietuvas parlaments jeb Seims atbalstījis prezidentes Daļas Grībauskaites ierosinājumus veikt labojumus likumā par valsts aizsardzību, paredzot paplašināt bruņoto spēku sastāvu, informē Lietuvas ziņu aģentūra “ELTA”.

Grībauskaites rosinātie labojumi paredz to, ka kara stāvokļa izsludināšanas gadījumā par Lietuvas bruņoto spēku sastāvdaļām kļūtu arī Lietuvas drošības dienestu un Valsts drošības departamenta darbinieki. Pašreizējā redakcijā likums paredz, ka kara stāvokļa gadījumā no iekšlietu drošības struktūrām par bruņoto spēku sastāvdaļu kļūst tikai Lietuvas robežsardzes dienesta darbinieki.

Grībauskaite paziņojusi, ka, palielinot labi apmācītu un profesionālu virsnieku skaitu Lietuvas bruņotajos spēkus, augtu arī valsts armijas spējas nodrošināt augstu gatavības līmeni, raksta interneta vietne “Delfi.lt”.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+