×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Lietuvas ārlietu ministrs par Žirinovski: dažiem politiķiem vieta ir zoodārzā (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs aicinājis nepievērst uzmanību Krievijas Liberāldemokrātu partijas līdera Vladimira Žirinovska draudiem iznīcināt Baltijas valstis un Poliju, kā arī piedāvā nereaģēt uz tādiem paziņojumiem.

Latvijas un Polijas ārlietu ministrijas bija izsaukušas Krievijas vēstniekus saistībā ar Žirinovska izteikumiem. Lietuvas diplomāti tikai izplatījuši paziņojumu tviterī.

“Nav viena vienīgā veida, kā reaģēt. Ja kolēģi izlēmuši tā rīkoties, tas ir pilnīgi saprotami. Ignorēt tādus paziņojumus arī ir pilnīgi saprotami, jo ir politiķi, kuriem nav vietas parlamentā, bet, teiksim, zooloģiskajā dārzā, un tas ir acīmredzami. Polemizējot ar muļķībām, mēs vēl vairāk izplatām [šādus paziņojumus] un tādā veidā pievēršam uzmanību,” ceturtdien Linkevičs skaidrojis intervijā radiostacijai “Žiniu radijas”.

“Ja Krievijas valdība nepiedāvās Žirinovskim psihologa palīdzību, tas daudz ko par viņu liecinās,” pirmdien tvītoja ministrs.

Kā norāda Lietuvas Ārlietu ministrija, Krievijas Valsts domes pārstāvji neatspoguļo valdības pozīciju.

“Tas nemazina tādu izteikumu nozīmīgumu un nemazina, iespējams, to asumu, īpaši uz šīs krīzes fona. Tādēļ pilnīgi neatbildīgi izteicieni jānosoda bez visādiem aicinājumiem un pieprasījumiem skaidrot valdības viedokli. Tas ir acīmredzami. Tomēr nākotnē, domāju, nav jāpolemizē ar visādiem tāda veida tā saucamiem politiķiem, jo tas ne vienmēr nes labumu,” norādīja Linkevičs.

Žirinovskis intervijā telekanālā “Rossija 24” paziņoja, ka lēmums par Trešo pasaules karu jau esot pieņemts un tā laikā Baltijas valstis un Polija tikšot iznīcinātas.

Pagājušajā gadā Žirinovskis, kurš jau pazīstams ar saviem skandalozajiem paziņojumiem, draudēja Baltijas valstīm ar okupāciju vai iznīcināšanu, ja tās atbalstīs rietumvalstu iejaukšanos Sīrijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kādus dzīvniekus tik nedzemdē Krievijas alkoholiķes.

 2. Tādi klauni pazemojoši pašai Krievijai, parāda, cik neaptēsti cilvēki tur dzīvo, ja var atļaut tik stulbam, neizglītotam subjektam tik ilgstoši atrasties politikā un vēl ļaut publiski izteikties. Te ir vieta cenzūrai

 3. Žirinovskis ir Pūķina galma klauns, viņš ir oficiāla persona

 4. Ar ko tad atšķiras Ždanoka no Žirinovska?Atbilde:„Ar uzvārdu sākuma burtiem.″
  Ļauns cilvēks nekad nav laimīgs./Engelss/

 5. Kāpēc nomelnot Zoodārzu – šim vieta psihenē!

 6. … Ja Lietuvas ministra teiktais ir akurats, tad vinam butu japardoma pasa teiktais unvalsts oficiala reakcija: ‘ Ja Krievijas valdiba Zirinovskim nepiedavas psihaloga palidzibu, tas daudz ko par (vinu )!? liecinas ‘ !

  … Ne ! Tas liecinas par lidzigiem Krievijas valdiba !!!!

 7. Mazinaat iedomiibu-shim meerkakjim vispirms pirkstinjus aplauzt…

Draugiem Facebook Twitter Google+