Mobilā versija
+0.5°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
24. augusts, 2016
Drukāt

Lietuvas armijas komandierim internetā piedēvē izdomātus izteikumus par Krieviju (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas Bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Jons Vītauts Žuks vērsies pie savas valsts izlūkdienestiem, lūdzot noskaidrot, kas viņa vārdā internetā publicē izdomātus izteikumus par drošības situāciju.

Kā ziņu aģentūrai BNS otrdien pastāstījis Žuka preses sekretārs kapteinis Mindaugs Neimonts, Bruņoto spēku komandieris griezies Valsts drošības departamentā un Otrajā operatīvo dienestu departamentā.

Žuks reaģējis uz kādā blogā parādījušos ierakstu lietuviešu valodā, kurā viņam piedēvēti šādi vārdi: “Nekādu Krievijas draudu nav bijis un nav, nekāds karaspēks gar valsts robežu nav savilkts. Bet niecīgu karavīru rotu atmešana Lietuvai drīzāk uzskatāma par apdraudējumu, nevis par NATO palīdzību.”

Kādā citā blogā 9.jūlijā publicēts līdzīgs ieraksts, arī lietuviešu valodā, kurā apgalvots, ka Žuks nosaucis NATO par apdraudējumu Lietuvas drošībai.

Bruņoto spēku komandieris norādījis, ka nekad neko tādu nav teicis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pret APMELOTĀJIEM noteikti jāvēršas ar VISLIELĀKO BARDZĪBU! NEKĀDU ŽĒLASTĪBU!!!

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+