Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. marts, 2015
Drukāt

Lietuvas pašvaldību vēlēšanās līderpozīcijās sociāldemokrāti

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Svētdien Lietuvā notikušajās pašvaldību vēlēšanās visvairāk balsu saņēmuši valdošie sociāldemokrāti, tomēr lielajās pilsētās viņus apsteigušas labējās partijas, liecina pirmdien publicētie provizoriskie rezultāti.

Valstī kopumā sociāldemokrāti saņēmuši 20 procentus balsu, un tiešajās mēru vēlēšanās viņi uzvarējuši trijās pašvaldībās, tomēr nevienā no Lietuvas sešām lielajām pilsētā viņu kandidāti otrajā kārtā nav tikuši.

Tēvzemes savienība-Lietuvas Kristīgo demokrātu partija valstī kopumā ierindojusies otrajā vietā ar 15 procentiem balsu. Šī politiskā spēka kandidāti ir pirmajās vietās desmit pašvaldības. Liberāļi saņēmuši aptuveni 14 procentus balsu un atrodas līderpozīcijās desmit pašvaldībās, arī Viļņā un Klaipēdā.

Darba partija saņēmusi deviņus procentus balsu, Lietuvas Poļu vēlēšanu akcija un Krievu alianse – astoņus procentus, Lietuvas Zemnieku un zaļo savienība – astoņus procentus, bet “Kārtība un taisnīgums” – sešus procentus balsu.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+