Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. decembris, 2013
Drukāt

Lietuvas piena produktu eksports uz Krieviju oktobrī sarucis par 75%

LETALETA

Krievijas noteiktā Lietuvas piena produktu importa aizlieguma dēļ Lietuvas piena produktu eksports uz Krieviju oktobrī sarucis par trim ceturtdaļām, liecina Lietuvas Statistikas departamenta otrdien publiskotie dati.

Tie rāda, ka Lietuva oktobrī eksportēja uz Krieviju piena produktus 15,279 miljonu litu (3,1 miljona latu) vērtībā, un tas bija par 75% mazāk nekā septembrī un par 72,1% mazāk nekā 2012.gada oktobrī.

Jau vēstīts, ka Krievijas federālais patērētāju tiesību aizsardzības dienests ” Rospotrebnadzor ” no 7.oktobra ir aizliedzis  piena produktu  importu no Lietuvas, pamatojot šo lēmumu ar nepietiekamiem kvalitātes kontroles pasākumiem Lietuvā.  Savukārt Lietuvā uzskata, ka šim aizliegumam ir politiski iemesli.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+