Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
10. decembris, 2013
Drukāt

Lietuvas piena produktu eksports uz Krieviju oktobrī sarucis par 75%

LETALETA

Krievijas noteiktā Lietuvas piena produktu importa aizlieguma dēļ Lietuvas piena produktu eksports uz Krieviju oktobrī sarucis par trim ceturtdaļām, liecina Lietuvas Statistikas departamenta otrdien publiskotie dati.

Tie rāda, ka Lietuva oktobrī eksportēja uz Krieviju piena produktus 15,279 miljonu litu (3,1 miljona latu) vērtībā, un tas bija par 75% mazāk nekā septembrī un par 72,1% mazāk nekā 2012.gada oktobrī.

Jau vēstīts, ka Krievijas federālais patērētāju tiesību aizsardzības dienests ” Rospotrebnadzor ” no 7.oktobra ir aizliedzis  piena produktu  importu no Lietuvas, pamatojot šo lēmumu ar nepietiekamiem kvalitātes kontroles pasākumiem Lietuvā.  Savukārt Lietuvā uzskata, ka šim aizliegumam ir politiski iemesli.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+