×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2015
Drukāt

Lietuvas policija Viļņā liek Krievijas pilsonim aizvākt PSRS simboliku (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lietuvas policija likusi kādam valstī iebraukušam Krievijas pilsonim no savas automašīnas numura zīmes aizvākt PSRS simboliku, informē interneta vietne “rus.delfi.lt”.

Neskatoties uz to, ka Krievijas pilsonis sākotnēji iebilda Lietuvas policijas prasībai aizvākt pie automašīnas “Land Rover Discovery 4” numura zīmes pievienoto uzrakstu “PSRS” un Padomju Savienības karogu, pēdīgi tomēr viņam nekas cits neatlika kā paklausīt lietuviešu tiesībsargiem.

1983. gadā dzimušais Krievijas pilsonis esot izteicies, ka uz viņu kā ārvalstnieku Lietuvas likumi par aizliegumu izmantot PSRS simboliku, neattiecas, raksta “rus.delfi.lt”.

Pēc Lietuvas likumiem par Padomju Savienības simbolikas izmantošanu var tikt piespriesta 144 līdz 289 eiro liela soda naudu un simbolikas konfiskācija. Lietuvas policija arī esot informējusi Krievijas pilsoni, ka viņam par šī likuma neievērošanu var tikt atņemta vīza. Tāpat Krievijas pilsonim varētu piespriest arī vairāku desmit eiro soda naudu par automašīnas novietošanu uz gājēju ietves.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. malači lietuvieši

  2. bet mūsējie prokremliskie policisti un mīkstie liberālpolitiķi tikai tirgo termiņuzturēšanās atļaujas un klanās okupantiem. Būtu ņēmuši piemēru no leišiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+