×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Lietuvas politiķi bēguļo. Varbūt esi viņus redzējis Rīgas lidostā? (8)

Foto no "Lietuvas Rytas"Foto no "Lietuvas Rytas"

Lietuvas žurnālisti pašlaik dzen pēdas diviem savas valsts politiķiem, ar kuriem saistīts pēdējā laika lielākais politiskais skandāls kaimiņvalstī. Abi pārstāv valdošo partiju – Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), kas pērn uzvarēja parlamenta vēlēšanās.

Ramūns Karbausks ir partijas priekšsēdētājs, bet Greta Kildišiene iepriekš vadīja ZZS Paņevežas nodaļu un bija Seima frakcijas priekšsēdētāja vietniece. Viņa jau paziņojusi par atteikšanos no deputātes mandāta. Tas notika pēc tam, kad radušās aizdomas par viņas iespējamo līdzdalību korupcijas skandālā – deputāte braukusi ar dārgu “Range Rover” automašīnu, kas pieder R. Karbauska firmai, taču politiķes deklarācijā tas neuzrādās. Gaismā nākuši arī citi nepatīkami fakti no G. Kildišienes pagātnes – pirms desmit gadiem pret viņu ierosināta krimināllieta par uzņēmuma līdzekļu zādzību. Kildišiene šo faktu it kā esot noslēpusi no partijas biedriem, taču tiek pieļauts, ka patiesībā R. Karbausks viņu piesedzis. Starp abiem esot “tuvas attiecības”, atklāj laikraksta “Lietuvas Rytas” žurnāliste, kas veic izmeklēšanu par šo gadījumu. Pats R. Karabausks gan presei apgalvojis, ka tās esot “tikai darba attiecības”.

Pēc skandāla G. Kildišiene esot pazudusi no Lietuvas (ar viņu nespēj sazināties pat partijas nodaļas biedri, kuriem esot jāpieņem lēmumi par tālāko rīcību), arī R. Karbausks pēdējā laikā neesot sazvanāms. Žurnālisti noskaidrojuši, ka G. Kildišiene pašlaik varētu būt Taizemē. Tāpat zināms, ka viņa neesot izlidojusi no Lietuvas, kas, iespējams, darīts, lai slēptu pēdas – skandalozā politiķe savā valstī nu jau ir ļoti labi zināma un viņai būtu grūti aizbraukt nepamanītai. Cita lieta – Rīgas lidosta.

Tāpēc Lietuvas žurnālisti lūdz atsaukties aculieciniekus, kas varētu būt redzējuši kādu no attēlos redzamajiem politiķiem Rīgas lidostā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Aiz šādiem skandāliem visticamak stāv kaut kas lielāks un nopietnāks. Tas, ko mums raksta, ir tikai mēginājumi izrakt kādu kompromatu kādas citas šo politiku neērtas darbības dēļ.
  Es absolūti neuzticos nevienai varai ne medijiem, kas ir saistīti ar globalistiem un to realizēto politiku.
  Tā ir prettautiska.
  Izsaku tarī priekslikumu padomāt visiem, kuri tūlīt metas blēt līdz mūsu medijiem.

 2. ZZS – zaļo un zemnieku savienība – lielākais iespējamais nonsenss politikā.

 3. Drīz Latvieši meklēs savus naudas izzadzējus. Kā tik dirsa sāks degt kādam vai arī veselam baram,tā redzēs kā bēgs velni no krusta. Daudziem jau ārvalstu bankās stāv lielas naudas summas un īpašums vai vairāki. Šeit atrodas tik tāpēc ka var kāst valsti un iedzīvotājus.

 4. Labprāt sadurtos ar šo feino dāmīti.

 5. Visur vienadas scenas

 6. Lietuvas iedzivotaji velejas parmainas un velesanas,ticot solijumiem, balsoja par siem bleziem.

 7. meklejietkrusta kalnvai faterlande…

Draugiem Facebook Twitter Google+