×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Lietuvas prezidente noskatījusi zemes gabalu mājas būvei (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite gatavojas pirkt zemes gabalu Viļņas nomalē, jo pēc prezidenta pilnvaru termiņa beigām neplāno palikt dzīvot prestižajā Turnišķu rajonā, kur atrodas valsts pirmo personu un ārvalstu vēstnieku rezidences, bet pati sarūpēt sev mājokli un gādāt par tā uzturēšanu.

Kā paziņojis prezidentes preses dienests, viņa jau veikusi avansa maksājumu 10 500 eiro apmērā zemes īpašuma iegādei projektā “Bajoru parkas”, bet darījumu pabeigt gatavojas vēlāk, kad tur būs pabeigti nepieciešamie infrastruktūras darbi, – domājams, tas varētu notikt nākamgad.

Pavasarī Grībauskaite jau bija iegādājusies 16 āru zemes gabalu Pašiļu ciemā pie Viļņas, samaksājot par to 50 000 eiro, bet pirms pāris mēnešiem to par tādu pašu cenu pārdeva.

Kā maija sākumā vēstīja avīze “Lietuvos rytas”, prezidentes iegādāto zemes īpašumu Pašiļos varētu tikt aizliegts apbūvēt, jo tas atrodas teritorijā, kur apzināti perspektīvi grants krājumi, bet turpat netālu atrodas jau detalizēti izpētītas grants iegulas. Saskaņā ar valdības lēmumu tādās teritorijās, kur jau apstiprinātas derīgo izrakteņu atradnes, kā arī tuvējās perspektīvajās platībās aizliegts celt dzīvojamos namus, ražošanas ēkas un būves.

Zemes gabalu Pašiļos prezidente bija nopirkusi no kompānijas “Forteka”. Kā skaidroja tās direktore Lina Kirkļauskaite, lai gan bijis zināms, ka šai teritorijā atrasti derīgie izrakteņi, nav bijis nekādu juridisku lēmumu, ka šai vietā būs karjers vai ka tur nedrīkst veidot nekustamos īpašumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. KĀDS STULBS RAKSTS UN VĒL STULBĀKS KOMENTĀRS! VISPIRMS VIŅA IR CILVĒKS UN PĒC TAM PREZIDENTE! Kas attiecas uz mūsu prežiem, kurš māju ir gribējis, tam arī viņa ir!!!!!!!!! Dzīvojot uz pilsētas akmeņiem, ja cilvēkam ir tāda vēlme, MĀJU NEVAJAG!

  2. Kur ir zemes mūsu prežiem ?

Draugiem Facebook Twitter Google+