×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas

Foto BNS/Scanpix/LETA/Lietuvas policijaFoto BNS/Scanpix/LETA/Lietuvas policija

Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.

“Tiks veikta kompleksa apsekošana, lai noteiktu aizdomās turētā psihisko stāvokli,” žurnālistiem otrdien sacīja Kauņas apgabala prokuratūras galvenais prokurors Darjus Valkevičs.

Prokurors norādīja, ka otrdien Marijampolē aizturētais mērķēja uz dzīvībai svarīgām vietām savu tuvinieku ķermenī, kopumā izšaujot 21 reizi.

“Notikuma vietā tika veikts vismaz 21 šāviens. Ņemot vērā ievainojumus, kurus redzējām uz bojāgājušo ķermeņiem, var teikt, ka viņš mērķēja uz dzīvībai svarīgām ķermeņa vietām. Pamatojoties uz to, var pieļaut, ka aizdomās turētā mērķis bija nogalināt cilvēkus,” klāstīja prokurors.

“Pēc tādiem ievainojumiem nav iespējams izdzīvot,” viņš piebilda.

Anupraitis tiek turēts aizdomās par to, ka mājās Kauņas rajona Gaižēņu ciemā nogalinājis savu māti, tēvu, vecmāmiņu un tēva brāli, bet ievainojis vecvectēvu. Četru cilvēku mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm atrastas pirmdienas vakarā, bet izmeklētājiem ir aizdomas, ka slepkavība notikusi jau agrāk. Vecvectēvs, kurš sašauts kājā, šoka stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+