Mobilā versija
+7.7°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
15. marts, 2017
Drukāt

Lietuvieši atvadās no nogalinātās Ievas

Foto BNS/Scanpix/LETAFoto BNS/Scanpix/LETA

Šodien, 15.martā, Lietuvas pilsētā Plunģē pēdējā gaitā izvadīta nežēlīgi nogalinātā Ieva Strazdauskaite, vēsta Lietuvas plašsaziņas līdzekļi.

Ar baltiem ziediem rokās no 25 gadus vecās meitenes atvadījās simtiem cilvēku. Meitenes nolaupīšana ceļā uz Viļņu un nežēlīgā noslepkavošana šokēja Lietuvas sabiedrību.

Vakar šaurā ģimenes lokā no jaunās sievietes atvadījās vecāki un tuvākie radinieki.

Jau vēstīts, ka Ieva Strazdauskaite 5.martā, automobilī braucot no Pluņģes uz Kauņu, tika nolaupīta un nogalināta, lai iegūtu viņas vadīto automašīnu, un aprakta Ķēdaiņu rajonā. Viņas meklēšanā iesaistījās gan lieli policijas spēki, gan sabiedrība. Policija Strazdauskaites mirstīgās atliekas atrada 10.martā.

Saistībā ar šo noziegumu tika aizturēti seši aizdomās turētie, četriem no viņiem kā drošības līdzekli tiesa noteica trīs mēnešu apcietinājumu, bet diviem – parakstīšanos par neizbraukšanu.

Nogalinātā 26 gadus vecā lietuviete Ieva. Lietuvas policijas "Facebook".Nogalinātā 26 gadus vecā lietuviete Ieva. Lietuvas policijas "Facebook".

Pievienot komentāru

ES aicina Krieviju nekavējoties atbrīvot aizturētos protestētājus (2)Eiropas Savienība (ES) pirmdien aicinājusi Krieviju nekavējoties atbrīvot protestos pret korupciju svētdien aizturētos demonstrantus.
Draugiem Facebook Twitter Google+