×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2014
Drukāt

Līgatne aicina vērot lašu nārstu. Takas karte (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līgatnes tūrisma informācijas centra darbinieki un citi vietējie iedzīvotāji novērojuši, ka ir sākusies lašveidīgo zivju migrācija uz nārstošanas vietām Līgatnes upītes augštecē, informē centrā.

“Aicinām pacietīgos un vērīgos tūristus apmeklēt Līgatni un doties pastaigā pa lašu nārsta vērošanas taku. Ja būsiet vērīgi un veiksme neizpaliks, Jums būs iespēja novērot, kā zivis šķērso Anfabrikas slūžas Līgatnes centrā pa speciāli uzbūvētu zivju ceļu. (Lašu nārsta vērošanas takas maršruts atrodams šeit)

Atgādinām arī, ka lašveidīgās zivis nārsta laikā kategoriski aizliegt ķert. Būsim saudzīgi pret dabas daudzveidību un ļausim to baudīt arī mūsu bērniem.

Tāpat brīvdienās Līgatnē notiks arī iknedēļas individuālās ekskursijas pa vēsturisko pilsētiņas centru. Apmeklētājiem būs iespēja ieskatīties pagrabu alās un izstaigāt vēsturiskās papīrfabrikas strādnieku ikdienas taciņas. Gids gaidīs tūrisma informācijas centrā plkst. 13:00 unn 15:00.

Savukārt Līgatnes slepenajā bunkurā individuālās ekskursijas sāksies plkst. 12:00, 14:00 un 16:00. Tāpat aicinām apmeklēt Vienkoču parku, Līgatnes dabas takas un baudīt dabu Līgatnes pusē.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izskatās pēc nelikumīgas būvniecības

  2. Jādomā, ka ar ekoloģiju tur viss ir ok. Uz Līgatnes upes stāv Līgatnes papīrfabrika.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +12.9
Daugavpils +14.3
Saldus +13.7
Liepāja +13.9
Jelgava +14.5
Ventspils +12.8
Limbaži +13
Madona +13.3
Rēzekne +13.2
Draugiem Facebook Twitter Google+