Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. februāris, 2015
Drukāt

Līgatnes dabas takās risināsies nakts slēpojums “Lūšiem pa pēdām” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Popularizējot aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā, Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takās (LDT) sestdien, 7.februārī, risināsies nakts slēpojums “Lūšiem pa pēdām”, ar kuru tiks atklāta distanču slēpošanas trase, informē pasākuma rīkotāji.

Par distanču slēpošanas trasi ziemas sezonā pārtapis LDT asfaltētais ainavu autoceļš. “Tur no sirds var izbaudīt sniegoto mežu un lielisko pauguraino reljefu. Trasē ir četri kāpumi un divi nopietni nobraucieni. 5,1 kilometru garajā trasē, viens otram netraucējot, paralēli var slēpot brīvā un klasiskā stila piekritēji,” stāsta slēpojuma organizatori.

Slēpojums “Lūšiem pa pēdām” notiks vakarā no plkst. 17 līdz plkst.19. Bērnu klasē starts tiks dots plkst. 17, sporta klasē – plkst.17:45, bet tautas klasē – plkst.18. Lai slēpojums būtu aizraujošāks, tā dalībnieki aicināti ņemt līdzi galvas lukturīšus. Pasākuma organizatori slēpotājiem mežā sola vairākus pārsteigumus.

Pieteikties slēpojumam iespējams Līgatnes dabas taku apmeklētāju centrā līdz 7. februārim. Slēpojumu atbalsta SIA “Gaujas nacionālā parka Informācijas centrs” un LDT lieldraugs AS “Laima”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labdien.
    Kādas distances (km) ir paredzētas lielajiem un kādas mazajiem? paldies!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+