Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Līgatnes dabas takās risināsies nakts slēpojums “Lūšiem pa pēdām” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Popularizējot aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā, Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takās (LDT) sestdien, 7.februārī, risināsies nakts slēpojums “Lūšiem pa pēdām”, ar kuru tiks atklāta distanču slēpošanas trase, informē pasākuma rīkotāji.

Par distanču slēpošanas trasi ziemas sezonā pārtapis LDT asfaltētais ainavu autoceļš. “Tur no sirds var izbaudīt sniegoto mežu un lielisko pauguraino reljefu. Trasē ir četri kāpumi un divi nopietni nobraucieni. 5,1 kilometru garajā trasē, viens otram netraucējot, paralēli var slēpot brīvā un klasiskā stila piekritēji,” stāsta slēpojuma organizatori.

Slēpojums “Lūšiem pa pēdām” notiks vakarā no plkst. 17 līdz plkst.19. Bērnu klasē starts tiks dots plkst. 17, sporta klasē – plkst.17:45, bet tautas klasē – plkst.18. Lai slēpojums būtu aizraujošāks, tā dalībnieki aicināti ņemt līdzi galvas lukturīšus. Pasākuma organizatori slēpotājiem mežā sola vairākus pārsteigumus.

Pieteikties slēpojumam iespējams Līgatnes dabas taku apmeklētāju centrā līdz 7. februārim. Slēpojumu atbalsta SIA “Gaujas nacionālā parka Informācijas centrs” un LDT lieldraugs AS “Laima”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labdien.
    Kādas distances (km) ir paredzētas lielajiem un kādas mazajiem? paldies!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+