×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. maijs, 2012
Drukāt

Līgatnes lāčiem dāvinās desmit kilogramus medus

medus3

Latvijas Biškopības biedrības pārstāvji Līgatnes lāčiem dāvinās desmit kilogramus medus, lai tā palīdzētu viņiem mazināt ar pārvešanu saistītos pārdzīvojumus, informēja biedrības vadītājs Armands Krauze. Medus dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” tiks nogādāts 10.maija pēcpusdienā.

Trešdien, 9.maijā, no Līgatnes dabas takām uz Ķekavas novada dzīvnieku patversmi “Mežavairogi” tika aizvesti lāči Mikus un Puika, jo arī viņi pēc lācenes Mades izbēgšanas enerģiski mēģināja izkļūt no sava voljera.

“Lai adaptēšanās process jaunajā pagaidu mājvietā lāčiem ritētu pēc iespējas vieglāk un tiktu mazināts ar pārvešanu saistītais satraukums, biedrība nolēmusi dāvināt abiem lāču lielāko gardumu medu,” sacīja Krauze.

Viņš sacīja, ka biškopji, tāpat kā lielākā daļa sabiedrības, visu laiku aktīvi sekojuši un jutuši līdzi notikumiem ar Līgatnes lāčiem, tādēļ vienbalsīgi tika nolemts piešķirt saldo dāvinājumu.

Latvijas Biškopības biedrība apvieno 2027 biedrus – lauksaimniekus, kas nodarbojas ar biškopības produkcijas ražošanu, kā arī pārstāv citas lauksaimniecības nozares. Atkarībā no laika apstākļiem gadā Latvijā tiek ievākts aptuveni 700 līdz 2000 tonnu medus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+