×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. maijs, 2017
Drukāt

“Līgatnes vīna darītavai” pērn apgrozījuma samazinājums (1)

LET_8526566

Sidra un augļu vīnu ražotājs “Līgatnes vīna darītava” pagājušajā gadā strādāja ar 86 935 eiro apgrozījumu, kas ir par 16,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 20% – līdz 1285 eiro, liecina “Firmas.lv” dati

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums galveno uzmanību veltīja iekšzemes tirgus izpētei un jaunu pircēju (klientu, piegādātāju) piesaistīšanai, kā arī ārvalstu tirgus izpētei un jaunu klientu un pircēju piesaistīšanai. Tāpat uzņēmums strādāja pie materiāli-tehniskās bāzes nodrošināšanas ar investīcijām jaunu saimniecisko objektu sagatavošanai, jaunu tehnoloģiju vai iekārtu iegādei un jaunu produkcijas (pakalpojumu) veidu sniegšanai, lai palielinātu pārdošanu.

Kompānijas vadība arī norāda, ka pagājušajā gadā uzņēmums strādāja pie izmaksu samazināšanas, kredīta riska samazināšanas, kā arī meklēja risinājumus ekonomiskās attīstības problēmām.

2015.gadā “Līgatnes vīna darītava” strādāja ar 103 702 eiro apgrozījumu un 1615 peļņu.

“Līgatnes vīna darītava” ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā ar mērķi darināt kvalitatīvu un garšīgu mājas vīnu no Latvijā augušām ogām un augļiem. Sākumā ģimenes vīna darītavā tika darināti apmēram četri dažādi ogu mājas vīni, taču šobrīd vīnu sortiments ir apmēram 20. Patlaban vīns ir pieejams Latvijas lielveikalos, suvenīrveikalos, ekoveikaliņos un lidostā “Rīga”, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Līgatnes vīna darītavas” pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmums uz pusēm pieder divām privātpersonām Elitai Vanagai un Ainaram Vanagam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+