Kokteilis
Stilo

Līgavas māsu kleitu mode: apdrukas, kombinezoni, zemi papēži0

Publicitātes foto

Augustā un septembrī nav dienas, kad kāds pāris nesvinētu savu mīlestības dienu! Lai sagatavotos šai skaistajai dienai pūles jāpieliek ne tikai jaunajam pārim, bet arī radiem un draugiem, tāpēc modes zīmoli Coast un Phase Eight iepazīstina ar aktuālajām tendencēm, kas noderēs tām līgavām, kas nevēlas redzēt savas līgavas māsas nude krāsas kleitā.

Karaliski zilā krāsa: aizvien vairāk līgavas izvēlas kāzu tematikā iepīt zilo krāsu, līdz ar to arī līgavas māsas nonāk zilo toņu kleitu izvēles priekšā. Krāsa ir unikāla, jo zilie toņi ir pieejami ļoti plašā klāstā (aktuālākais tonis pašlaik – jūras zilais), taču pēc šī svinīgā notikuma klasiskas piegrieztnes kleitu varēs uzvilkt arī uz lietišķām vakariņām.

Klasiski sarkanas kleitas: līgavas joprojām mīl klasiskas sarkanas nokrāsas toņus (no sarkana līdz maigi rozā) – tie ir sievišķīgi, eleganti un romantiski. Līgavas māsām piestāvēs vienkārši kleitas modeļi, taču paspilgtināt katras dāmas tēlu varēs ar dažādiem aksesuāriem.

Aktualitāte ne tikai ikdienā, bet arī kāzās – apdrukas.
Skaistas, romantiskas un košas apdrukas līgavas māsu pacels citā līmenī – no klasikas līdz unikalitātei! Līgavas māsas ar šādu kleitu paspilgtina savu raksturu, kleitas var būt ar noteiktas tēmas apdrukām – ziedi uz tumšas krāsas fona, minimāli zīmējumi vai metāliski akcenti. Atrodot kopējo tēmu, līgavas māsas savā starpā joprojām būs saskanīgas, bet unikālas.

Aktualitāti iegūst kombinezoni: ne visas sievietes jūtas ērti kleitās, tāpēc dizaineri arvien vairāk piedāvā līgavas māsām smalkus kombinezonus. Īpaši eleganti izskatīsies pelēkas un melnas krāsas kombinezoni, kas apvienoti ar zelta vai sudraba krāsas akcentiem.

Čokeris ir aksesuārs, kas turpina savu uzvaras gājienu. Šī kaklarota izskatās īpaši lieliski, ja tā ir saskaņota ar frizūru un kleitu. Kā vienojošā detaļa līgavas māsām un līgavai var būt tieši šis aksesuārs, kas ieturēts vienā stilā, papildināts ar tilla detaļām, mežģīnēm, viegliem dārgakmeņiem vai gliteriem.

Saistītie raksti

Augstpapēžu kurpju vietā zempapēžu laiviņas! Tas bija tabu, kas līdz šim lika līgavas māsām būt augstpapēžu kurpēs, tagad arī pie altāra tiek domāts par ērtumu. Izvēlieties vai nu metāliskas krāsas, satīna apdari, kurpes ar aukliņu aizdari, taču nekādā gadījumā plastmasas vai gumijas sandales!

Citas svarīgas detaļas: šogad aktualitāti ir ieguvušas faktūras, tāpēc izvēlieties kleitas ar izšūtām detaļām, žakarda audumu un metāliskām detaļām. Miksēšana un tonēšana monohromatiski ļauj sajaukt tekstūras, apdrukas un audumus, un šī tendence izskatīsies unikāli, eklektiski un skaisti! Nebaidieties būt radoša veidojot savu līgavas māsas tēlu!

LA.lv