Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. jūnijs, 2016
Drukāt

Līgo dienas rīts sācies ar Ceļu policijas reidiem

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Arī Līgo dienas rīts Rīgā ir sācies ar Ceļu policijas reidiem, lai kontrolētu transportlīdzekļu vadītājus un pārbaudītu, vai kāds pie stūres nav sēdies alkohola reibumā.

Kā novēroja aģentūra LETA, šorīt viens no šādiem reidiem notiek uz Brīvības ielas, pie “Neste” degvielas uzpildes stacijas netālu aiz lielveikala “Alfa”, izbraucot no Rīgas. Šajā vietā bija vērojami vismaz pieci policijas darbinieki, kuri centās apturēt visus agrīnos satiksmes dalībniekus, lai palūgtu viņiem “iepūst trubiņā”.

Līdzīgi reidi vairākās vietās, izbraucot no galvaspilsētas, bija vērojami arī pēc trešdienas darbadienas beigām.

Kā iepriekš žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, svētkos mēdz notikt traģiski notikumi, kas liek atkārtoti aizdomāties par drošību uz ceļiem. Lai šādi negadījumi uz ceļiem nenotiktu, policija rīkos reidus, masveida pārbaudes un kontroles, lai pārbaudītu, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola vai cietu vielu reibumā.

Reidi notiks līdz 27.jūnijam. Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks piebilda, ka policiju dara bažīgu labā laika apstākļu prognoze.

Krapsis minēja, ka, salīdzinot ar šo pašu periodu pagājušajā gadā, negadījumu statistika ir pasliktinājusies un pagājušajā nedēļā negadījumos tika zaudētas astoņas cilvēku dzīvības. Viņš aicināja sabiedrību būt atbildīgai šajos svētkos un domāt par savu, kā arī līdzcilvēku drošību.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+