Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Līgo svinībās Rokingemā savākti ziedojumi Mareka Odumiņa rehabilitācijai (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielbritānijas latvieši Līgo svētku pasākumā savākuši ziedojumus paralizētā gleznotāja Mareka Odumiņa rehabilitācijai, portālam LA.lv pavēstīja biedrības “Bērzes Strazdi” pārstāvis Toms Zeltiņš.

No 19. līdz 21. jūnijam noritēja līdz šim apjoma ziņā vērienīgākās latviešu vasaras saulgriežu svinības Lielbritānijā. Pārspējot iepriekš gaidītos un piedzīvotos rekordus uz Līgo un Jāņu svinībām britu aristokrātu Rokingemas pils Lielā parka pļavā pulcējās 3782 latviešu līgotāju. Dažādās pasākuma aktivitātēs un suvenīru tirdzniecībā paralizētā latviešu mākslinieka Mareka Odumiņa rehabilitācijai tika savākti 660 eiro, pavēstīja Zeltiņš.

Zeltiņš uzsver, ka “Bērzes Strazdi” moto vienmēr bijis – “labiem cilvēkiem ir jāzina labi cilvēki”. “Jau no darbības pirmsākumiem tam var pievienot arī “…un jādara labi darbi,” Zeltiņš turpina, stāstot, ka nupat kopīgiem spēkiem uzcelts sporta laukums Strazdumuižas internātvidusskolas bērniem ar redzes invaliditāti. “Arī Jāņu svinībās Rokingemas pils parkā, mēs gribējām ne tikai priecāties, svinēt dzīvi un svētkus, bet arī turpināt darīt labu. Tāpēc šoreiz palīdzējām Marekam no Bauskas – dzīvespriecīgam un labam cilvēkam, kā mēs paši, unikālam un talantīgam latviešu jaunietim, kurš piedzīvojis pārgalvīgu vasaras traģēdiju ir spējis izdzīvot un radīt ko skaistu, tomēr viņam lieti noderētu mūsu atbalsts,” saka “Bērzes Strazdi” pārstāvis.

Mareks visiem latviešiem Anglijā novēlēja priecīgus Līgo svētkus, sargāt savu veselību un izmantot savu dzīvi lietderīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. … Ligo, ligo … prieka sveicot un veselibu velot … !!!

    … Bet cik gadus vel ta … si scenarija pieredzejusam acim skumja un sirdij sapiga … !

    … Skatoties no talienes perspektives cauri septinam dekadem – redzams, ka diaspora ligot piespiesto liktenis atkartojas, tikpat nemanami ka toreizejo trimdinieku … un nelaimigai un apspiestai latviesu tautai velreiz lemts pazaudet nakamo paaudzu dala … !

  2. Es esmu lielu pateicibu parada par to ka ir tik labi un atsautsigi cilveki kas var palidzet saziedot naudu rehabilititacijai, tiesham liels liels paldies un milzigs paldies Bērzes Strazd.

  3. Latvijā švaki ka kāds savāktu naudu ! Un ziedotu … Tikai latvieši daudzi ir kā nacisti pret tiem kas aizlidojuši uz Angliju un dzīvo un strādā krāšņāk nekā Latvijā ! Es cienu Latviešus un Krievjus kuri no Latvijas UK saziedoja naudu priekš rehabilitācijas Marekam ! Hello From England 🙂

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+