×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

Liks Besons: Asa sižeta filmas mani garlaiko

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Franču režisors Liks Besons, kura pazīstamākais darbs ir zinātniskās fantastikas filma “The Fifth Element” (“Piektais elements”), sacījis, ka spraiga sižeta kinolentes viņu garlaikojot.

“Es esmu 50 gadus vecs kino baudītājs, ne vairs sešpadsmitgadīgs pusaudzis,” viņš teica. “Man patīk ass sižets un trilleri, taču tagad vairāk vajadzīgs saturs. Ja tā ir tik vien kā spraiga sižeta filma, tad pēc stundas esmu nāvīgi nogarlaikojies, kaut arī tā ir labi izveidota.”

Besona jaunākā kinolente “Lucy” (“Lūsija”) vēsta par sievieti, kura iedzer eksperimentālas zāles un iegūst pārdabiskas spējas. Filmā, kurā galveno lomu spēlē aktrise Skārleta Johansone, ir vairākas spraigas darbības piepildītas ainas.

Kinolente balstīta uz ideju, ka cilvēks izmanto tikai 10% no smadzeņu potenciāla. Dažas minūtes pēc medikamenta uzņemšanas Johansones atveidotā varone pārvietojas pa griestiem, bet vēlāk iemācās lasīt citu cilvēku domas, dažu sekunžu laikā iemācīties ķīniešu valodu un apstādināt satiksmi.

“Domāju, ka mēs neizmantojam savu spēju maksimumu. Ir ļoti interesanti padomāt, uz ko vēl mēs varētu būt spējīgi,” Besons teica pirms filmas Lielbritānijas pirmizrādes 22.augustā.

Filmas “Lūsija” globālie kases ieņēmumi līdz šim ir 128,9 miljoni ASV dolāru (96,3 miljoni eiro).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+