Apbrīno

Liks Besons vēlas uzņemt “Valeriāna” turpinājumu 1

Foto – Leta/AP

Franču kinorežisors Liks Besons vēlas uzņemt turpinājumu filmai “Valerian And The City Of A Thousand Planets” (“Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta”) un pieļauj, ka patlaban pasaules kinoteātros redzamās lentes zvaigznes Kara Delevīna un Deins Dehāns labprāt iesaistītos projekta nākamajās daļās.

Režisors ar gandarījumu atceras zinātniskās fantastikas sāgas uzņemšanu un pauž pārliecību, ka ir daudz iemeslu, lai futūristiskie policisti atkal atgrieztos uz ekrāniem.

Vaicāts, vai viņš filmētu vēl vienu “Valeriāna” lenti, režisors sacīja: “Jā, es parakstītos rīt. Es to darītu labprāt. Mums bija tiešām jautri ar Karu un Deinu. Man šķiet, ka mēs visi trīs parakstītos rīt, ja mēs varētu uzņemt vēl vienu vai divas.”

“Tā kā viņi ir policisti, katra filma ir piedzīvojums. Ir problēma, ir slepkava, ir jāatklāj patiesība, un var uzņemt 20 šādas filmas. Tas ir kā “Starsky and Hutch” (“Stārskijs un Hačs”) kosmosā.”

Intervijā žurnālam “SciFiNow” režisors atzina, ka ir īpaši priecīgs par darbu zinātniskās fantastikas laukā, jo tas viņam sniedz brīvību.

“Esmu priecīgs par to, ka man ir zināms ritms. Man bija “The Last Combat” (“Pēdējā kauja”), tad pēc 15 gadiem man bija “The Fifth Element” (“Piektais elements”), un tad pēc 20 gadiem man bija “Valeriāns”. Ir vajadzīgs laiks, lai visu pārstartētu. Un tad “Lucy” (“Lusija”) ir zināmā mēra pa vidu, tā nav īsta zinātniskā fantastika,” skaidroja režisors.

LA.lv