Latvijā
Novados

Likteņdārza amfiteātrī stādīs ozolus0


Likteņdārzā iestādītie kociņi.
Likteņdārzā iestādītie kociņi.
Likteņdārzā iestādītie kociņi.

23.08.2013 Dace Kokareviča
Foto – LETA
Šodien “Kokneses fonda” darbinieki kopā ar 34 pašvaldību pārstāvjiem un politiski represētajiem iestādīs 15 ozolus Likteņdārza centrālajā daļā – amfiteātrī.

“Ozoli ir simbolisks pašvaldību veltījums sava novada politiski represētajiem,” stāsta “Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa. “Pavisam šajā vietā ir plānots iestādīt 38 ozolus, tā ka ar pašvaldību atbalstu stādīšanu turpināsim, visdrīzāk, nākamā gada pavasarī. Esam aicinājuši pašvaldības atbalstīt Likteņdārzu arī finansiāli. Kopējais šā gada pašvaldību ieguldījums Likteņdārza tapšanā ir ap 15 000 latu.”

Pulksten 21.15 uz Likteņdārzu aicināti visi TV skatītāji, lai tiešraidē noskatītos koncertu, kura laikā notiks ziedojumu akcija “Top Latvijas Likteņārzs!”. Šāds koncerts tiek rīkots jau piekto reizi. Kopš jūlija LTV skatītāji tiek aicināti zvanīt pa ziedojumu tālruni 9000 6382 un ziedot 1 latu Likteņdārza amfiteātra pelēko akmeņu krāvuma “Sirmais saulriets” tapšanai. Katrs no 11 000 laukakmeņu, kas kopš 2010. gada uz Likteņdārzu atceļojuši no visām Latvijas malām, ir ar savu emocionālo stāstu un unikālo veltījumu. Šobrīd tie katrs ir atraduši savu vietu krāvumā, bet ir nepieciešams vēl, tāpēc akcijas mērķis ir piesaistīt ziedojumos ap 30 000 latu darbu turpināšanai.

LA.lv