×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
2. decembris, 2016
Drukāt

“Likteņdārzā” iemūrēts vēstījums nākamajām paaudzēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien Likteņdārzā topošās sabiedriskās ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kura autore ir dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte, aģentūru LETA iepriekš informēja Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Ar šo notikumu tiek atzīmēts jauns attīstības posms Likteņdārzā, kas iecerēts kā kopīga tautas dāvana Latvijai tās simtgadē. “Pēc Likteņdārza piedāvātā ceļojuma cauri vēsturei, pārdomām par pagātni un notikušo, meditācijas un dabas izjūtas varēsim atgriezties šeit un tagad. Ēka būs vieta, kur pievērsties tagadnes pienākumiem,” skaidroja projekta galvenais arhitekts Andris Kronbergs no SIA “Arhis Arhitekti”.

“Mēs, apakšā parakstījušies, esam strādājuši kopā pēc brīvas gribas un labāko nodomu vadīti. Mūs bija pulcējusi un iedvesmojusi vērienīga iecere, un mēs esam likuši stiprus pamatus tās piepildījumam. Mūs ir vienojis mērķtiecīgs darbs, un spārnojusi ticība šī darba nozīmībai. Mēs paliekam cerībā, ka mūsu iesākto turpinās nākamās paaudzes. Mēs ticam, ka mūsu tautas Likteņdārzs augs un ziedēs cauri laikiem. Mēs ticam, ka mūsu Latvijas valsts augs un ziedēs tāpat kā šis dārzs, un vienmēr būs, kas par to priecāsies, to mīlēs, sargās un kops,” teikts nākotnes vēstījumā, kura autore ir latviešu dzejniece un dramaturģe, Kokneses fonda padomes locekle Zālīte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+