×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. marts, 2015
Drukāt

Likteņdārzam veltītajā labdarības pasākumā saziedoti 23 052 eiro (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 20.martā, Rīgā notikušajā Likteņdārzam veltītajā ikgadējā labdarības pasākumā – koncertā un izsolē – dārza tālākai īstenošanai saziedoti 23 052 eiro, aģentūru LETA informēja “Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

“Deviņos gados tūkstošiem lielu un mazu roku ir pielikts, lai radītu dārzu uz salas Daugavas vidū. Sala deviņu gadu laikā ir skaisti pārvērtusies. Ābeles, kuras esam iestādījuši, jau dod augļus. Taciņas ir iestaigātas, un dārzs dzīvo. Tas aug, un augt var vienīgi uz nākotni,” Likteņdārza labdarības pasākuma sākumā, atceroties dārza idejas pirmsākumus 2006.gadā, sacījusi viena no “Kokneses fonda” dibinātājām, dzejniece Māra Zālīte.

Pasākuma turpinājumā skanēja komponista Raimonda Paula mūzika tās autora, Latvijas Radio bigbenda un Kristīnes Prauliņas izpildījumā. Klausītājiem bija iespēja baudīt džeza mūziku Kārļa Vanaga un austrāliešu multiinstrumentālista Džeimsa Morisona aranžējumā. Pauls bija viens no mūziķiem, kas piedalījās pašā pirmajā ziedojumu akcijā “Top Latvijas Likteņdārzs!” 2009.gadā.

Izsoli tradicionāli vadīja Fonda padomes loceklis Guntis Belēvičs. Izsolē tika pārdoti 33 darbi, no kuriem 12 bija Likteņdārza atbalstītāju dāvinājums un visi ienākumi no to pārdošanas ir dāvinātāju ziedojums Likteņdārzam, un 21 darbs, ko izsolei bija nodevuši mākslinieki, ziedojot Likteņdārzam pusi no darba sākuma cenas.

Iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti Likteņdārza apmeklētāju autostāvvietas būvniecības turpināšanā. Stāvvietas būvniecība tika iesākta pagājušajā gadā.

Likteņdārza īstenotājs – “Kokneses fonds” – šādu pasākumu rīkoja piekto gadu pēc kārtas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+