Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Likteņdārzam ziedoti 262 tūkstoši eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Likteņdārza projekta īstenotāji pērn saņēmuši 262 tūkstošus eiro, informē “Kokneses fondā”. Kopējie ieņēmumi 2013. gadā bija 261 829 eiro, no tiem ziedojumi un dāvinājumi – 206 569 eiro, dotācijas – 21 670 eiro, bet vēl citi ieņēmumi – 33 578 eiro.

Projekta īstenotājiem “Kokneses fondam” solīts valsts atbalsts Daugavas krasta nostiprināšanai divās vietās Likteņdārza teritorijā, kam kopumā varētu būt nepieciešami 213 tūkstoši eiro. “Mums kā fondam tā ir liela summa, to mēs par ziedojumiem nevaram īstenot,” atzina “Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Kā rakstīts, Likteņdārzu iecerēts pabeigt līdz Latvijas valsts simtgadei.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+