×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Likumīgais medījums. Neiedomājami nežēlīgi un nesodīti amerikāņu eksperimenti ar cilvēkiem (8)

1. Prāta kontrole un vardarbība pret bērniem

1no11
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Fakti

- Iši veica necilvēciski nežēlīgus eksperimentus ar ieslodzītajiem, viņus dzīvus uzšķēržot un uzturot pie pilnas apziņas, neizmantojot anestēziju.

- Cilvēka pakļaušana dioksīna iedarbībai ir šaušalīgs noziegums jebkurā gadījumā, par tā paveikšanu pagaidām ASV militāristi palikuši nesodīti.

Autors – Vilnis Ābele

Pēdējā laikā aizvien biežāk atklātībā parādās dažādi fakti par to, kā savulaik ASV militāristi un specdienesti ar vistiešāko savas valdības atbalstu veikuši (un, visdrīzāk, turpina veikt arī mūsdienās) visnotaļ šaušalīgus eksperimentus ar dzīviem cilvēkiem, galvenokārt kareivjiem un mierīgajiem gan citu valstu, gan saviem iedzīvotājiem, viņus par to pat neinformējot. Lūk, daži šādi gadījumi.

ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) speciālais projekts MK–ULTRA ārstam Donaldam Evenam Kemeronam maksāja par īpašu slepeno papildu projektu “Apakšprojekts 68”, kas bija veltīts eksperimentiem ar vielām, kuras spēj mainīt psihi. Galvenais projekta mērķis bija apziņu ietekmējošu un kontrolējošu metožu aprobēšana un šīs metodes spēja izvilināt informāciju no indivīdiem, kuri pretojas šim procesam.

Savu eksperimentu veikšanai Kemerons izvēlējās pacientus, kuri bija uzņemti viņa vadītajā Allena Memoriālajā institūtā Monreālā Kanādā, un veica ar viņiem īpašu “terapiju”. Šos pacientus uzņēma galvenokārt ar diagnozi bipolārā depresija un paaugstināts jūtīgums. Nozīmētā ārstēšana pacientiem pilnībā mainīja dzīvi, un tā kļuva vienkārši šausmīga.

Algas saņemšanas no CIP laikā (1957–1964) Kemerons veica elektrošoka terapiju ar jaudu, kas vismaz 30 līdz 40 reizes pārsniedza normālo. Viņš savus pacientus ieveda farmakoloģiskajā komā uz vairākiem mēnešiem un atskaņoja ierakstus ar primitīviem apgalvojumiem vai vienkārši dažādiem trokšņiem, kas visu laiku nepārtraukti atkārtojās. Viņa eksperimentu upuri aizmirsa, kā jārunā, kas ir viņu vecāki, un vispār sāka ciest smagas formas amnēziju. Turklāt tas viss notika ar Kanādas iedzīvotājiem, jo CIP nevēlējās riskēt ar saviem pavalstniekiem amerikāņiem.

Lai projekts varētu turpināt saņemt finansējumu, Kemerons sāka arī eksperimentu sēriju ar bērniem, turklāt vienā reizē pat piespieda kādu bērnu nodarboties ar seksu ar kādu augsta ranga valdības ierēdni, to visu nofilmējot. Proti, Kemerons un virkne citu atbildīgu projekta MK–ULTRA darbinieku bija gatavi šantažēt varas iestādes, lai tikai katru gadu turpinātu saņemt finansējumu saviem eksperimentiem.

 1. Prāta kontrole un vardarbība pret bērniem
 2. Sinepju gāzes testēšana ar kareivjiem mācību gāzes kamerās
 3. ASV nodrošina neaizskaramības statusu vardarbīgās ķirurģijas monstram
 4. Nāvējošu ķimikātu izsmidzināšana virs ASV pilsētām
 5. ASV aplipināja gvatemaliešus ar veneriskajām slimībām
 6. Eksperimenti ar cilvēkiem atombumbas efektu pētīšanai
 7. "Agent Orange" injekcijas ieslodzītajiem
 8. Operācija "Papīra saspraude"
 9. Puertoriko iedzīvotāju inficēšana ar vēzi
 10. ASV militāristi melnādainos vēža slimniekus ārstēja ar ekstremālām radiācijas devām
 11. Operācija "Pusnakts kulminācija"

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Maris Mantenieks Atbildēt

  Mes sudzamies par nekaunigo propagandu kas nak no Maskavas, bet nekada zina nesagaidiju kautko tamlidzigu no Latvijas Avizes slejam. Kauna lieta!
  Maris Mantenieks

 2. Jā! Nu aizdomīgi,ka LA atradusi autoru,kas pārpublicē MĒRKAĶU PLANĒTAS sižeta cienīgus murgus.

  • tā taču NAV autora vaina, ka tieši tāda ir PATIESĪBA par “miera nesējiem pasaulei” āmurikāņiem.

 3. Labāk pastāsti par maskalu metodēm. Tās ir slavenākas un sūdigākas.
  Jo maskalis – pats ir sūds. Gluši kā Vova.

 4. troļļu pasūtījums

 5. Kas tie par slima suņa murgiem?

 6. Kļūdījos, gribēju atvērt Latvijas Avīzi, bet trāpīju uz REN TV rakstiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+