×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
31. augusts, 2016
Drukāt

Grībauskaite: Likums neparedz iespēju zagt (6)

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Pēc tam, kad Lietuvas Publisko iepirkumu dienests norādīja uz aizdomīgiem Lietuvas Bruņoto spēku iepirkumiem, valsts prezidente Daļa Grībauskaite (attēlā) paziņoja, ka likums “neparedz iespēju zagt”, un aicināja aizsardzības ministru Juozu Oleku uzņemties atbildību par notikušo.

“Ja produkts vai prece publiskā iepirkumā maksā astoņas reizes dārgāk nekā veikalā, tad tā ir klaja Lietuvas iedzīvotāju apzagšana,” teica Grībauskaite. Viņa norādīja, ka iepirkumu neveica Bruņotie spēki, kas tikai formulēja tā uzdevumus, bet gan Aizsardzības ministrija, tādēļ tās vadītājam ir jāuzņemas atbildība. Lietuvas Publisko iepirkumu dienests secinājis, ka valsts Bruņotie spēki dažādus virtuves piederumus no kompānijas “Nota Bene” iegādājušies par cenu, kas astoņas reizes pārsniedz tirgus cenu. Kopš 2006. gada “Nota Bene” ir uzvarējusi vairāk nekā 50 Lietuvas armijas rīkotos iepirkuma konkursos, kuru kopējā vērtība sasniegusi nepilnus 30 miljonus eiro. Lietuvas aizsardzības ministrs Oleks norādīja, ka virtuves priekšmeti joprojām stāv noliktavā un nav izmantoti, jo ministrija vēlas rosināt izmeklēšanu par iepirkumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. JĀ! KOMENTĀRI VIETĀ! KO VĒL IEBILST? PALDIES!

  2. mūsu sotņai neko nedotu Gribauskaites novadītie semināri!?? Ir pareizi trakuma secinājumi komentāros! Velti klauvēt pie strādāt negriboša cilvēka sirdsapziņas, jo tā klusē… Vai tad mūsējie GRIB STRĀDĀT???????? Viņi strādā vienīgi savā labā! Pārējais neeksistē! Spilgts piemērs ir no miega pamodies LPF vadonis Siliņš, kura labā roka ir diētas “meistare” Verze, kas savulaik vadīja LPF. Siliņš neatpaliek no šīs dāmas, sasmēlies viņas gudrības gulēšanas jautājumā!!! TĀDS PATS NELIETIS, kuram ir ĻOTI LABI PERSONĪGI!!! Liekas, ka tā dzīvosim tālāk! Arī Barčas kundze ir kļuvusi inerta pensiju jautājuma jomā, nezinot pat vidējās pensijas lielumu Latvijā????????? Viņa cepas par valsts budžetu, nevis pensionāru dzīves līmeņa paugstināšanu, it kā pensionāri prasītu sev neiespējamo!!??? LŪK, KĀDI MĒS ESAM!

  3. ka tas ”meitietis” NEDZĪVO akmens laikmetā, jo tad tā nesodīti nevarēja zagt!?? Ja tā zagtu un izpārdotu valsti, ne Lietuva, ne Igaunija nebūtu tik tālu mums priekšā!!! VIENNOZĪMĪGI!!! Mūsējiem nav svēts nekas! Nav svēta cilvēka dzīvība, ne cilvēka cienīgas dzīves veidošana savā valstī! Viņus vada vienīgi nauda un nauda…It kā dzīvo starp citām ES valstīm, bet nav ne kauna, ne goda… Nav arī analītiska prāta!?? Ja tiešām neko negrasīsimies mainīt un mazāk gausties, tā turpināsim – vērosim, kā mūs muļķo NEKO NEDARĪTĀJI, NEKO NEDZIRDĒTĀJI, NEKO NEREDZĒTĀJI…

  4. Atpalicis tas meitietis vēl akmens laikmetā !
    Kāpēc nenozagt, ja var nozagt un par to nekas nedraud ??

  5. Lai Grībauskaite novada vienu mēnesi katru dienu seminārus
    mūsu sotņai !

Draugiem Facebook Twitter Google+