Latvijā
Kriminālziņas

Likumsargi glābj vīrieti no agresīvas dzīvesbiedres0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Unsplash

Otrdien, 9. oktobrī, ģimenes konflikta laikā policisti nošķīruši agresīvu un piedzērušos dzīvesbiedri, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 22.00 RPP darbinieki saņēma informāciju par ģimenes konfliktu Dārziņos. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas autopatruļa.

Pie policistiem, ierodoties norādītajā adresē, piesteidzās izsaucējs. Vīrietis pastāstīja, ka, pārnākot mājās no darba, sastapis dzīvesbiedri alkohola reibumā. Sieviete esot sākusi viņu provocēt uz dažāda rakstura konfliktiem. Vīrietis kādu laiku sievietes neadekvāto uzvedību pacietis, tomēr, ņemot vērā, ka mājoklī atradās arī abu kopīgā astoņus gadus vecā meitiņa, viņš nolēmis situācijas atrisināšanai izsaukt policiju.

Tāpat izsaucējs pastāstīja, ka mīļotā regulāri piedzeroties un guļot kur pagadās.

Vienā no reizēm viņa ar savu uzvedību pārbiedējusi meitu, jo kārtējo reizi piedzērusies un aizmigusi neadekvātā stāvoklī mājas priekštelpā. Sieviete tur gulējusi kā sastingusi. Vīrietim meitu nācies mierināt, ka viņas māte ir dzīva. Izvaicājot vīrieti, vai šajā reizē bērns bijis iesaistīts konfliktā, viņš atklāja, ka meita devusies gulēt.

Pēc mirkļa pie policistiem piesteidzās arī sieviete. Sākotnēji viņa kategoriski noliedza, ka lietojusi alkoholu, taču vēlāk apstiprināja grādīgo dzērienu lietošanu. Dāma uzstāja, ka ne pie kā neesot vainīga un dzīvesbiedram pārmeta policijas izsaukšanu, apgalvojot, ka tieši viņa ir cietusī.

Saistītie raksti

Izvērtējot pāra sniegtās liecības, sākotnēji sievietei tika piedāvāta iespēja doties gulēt un skaidrā prātā risināt savstarpējās problēmās mierīgā sarunu ceļā. Tomēr sieviete nespēja nomierināties, līdz ar to pieņemts pieteikums no izsaucēja par dzīvesbiedres nošķiršanu.

Sieviete tika aizturēta un nogādāta policijas dežūrdaļā

.

Aizturētajai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,28 promiļu reibumā.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

LA.lv