Latvijā
Kriminālziņas

Likumsargi nogādā mājās apmaldījušos bērnu1

Foto LETA

Otrdien, 6.martā, likumsargi palīdzēja meitenei, kura bija pabraukusi garām savai pieturai un pati mājās nokļūt nemācēja.Tika izsaukta Valsts policijas (VP) ekipāža, kura meiteni nogādāja mājās.

Vakar ap 18:30 VP arbinieks no darba brīvajā laikā atradās pieturā Liepājā, Mirdzas Ķempes ielas galapunktā, lai dotos centra virzienā. Sagaidot autobusu, tajā iekāpa viņš un kāda meitene, kuru tur iesēdināja omamma, piekodinot, ka ārā jākāpj Robežu ielā. Autobuss brauca un pamazām uzņēma pasažierus.

Autobusam pārvietojoties pa Uliha ielu, meitene sākusi raudāt. Policists pamanījis, ka viņa joprojām atrodas autobusā, un atceroties meitenes omītes sacīto par pieturvietu, sapratis, ka viņa savai pieturai ir pabraukusi garām. Vīrietis piegājis pie meitenes un viņi kopīgi izkāpa no autobusa. Uz jautājumu, vai meitene zina ceļu mājup, viņa atbildēja noraidoši, taču prata nosaukt savu mājas adresi.

Vīrietis piezvanīja kolēģiem un izskaidroja situāciju. Policijas ekipāža izbrauca uz vietu, kur viņus sagaidīja policists un astoņus gadus vecā meitene, kuru viņi nogādāja mājās Dzintaru ielā, kur viņu gaidīja māte.

LA.lv