Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Likumsargi Rīgā atsavina vairāk nekā 62 tūkstošus cigarešu un 65 litrus nelegāla alkohola

Foto-LETAFoto-LETA

Likumsargi Rīgā atsavinājuši vairāk nekā 62 tūkstošus nelegālu cigarešu, kā arī 65 litrus alkohola, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Policija informē, ka Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par kādu personu, kura, iespējams, tirgo nelegālās cigaretes. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti pirmdien Matīsa ielā pamanīja aizdomās turamo personu, pie kuras atrada 2400 nelegālo cigarešu.

Aizturētais 1963.gadā dzimušais vīrietis policistiem atzinies, ka viņš netālu kādā dzīvoklī uzglabā vēl lielu daudzumu nelegālo cigarešu.

Kopumā pie vīrieša tika atrastas un atsavinātas 62 800 nelegālās cigaretes ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 65 litri nelegālā alkohola.

Šobrīd pret nelegālo akcizēto preču tirgoni ir uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu, taču tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+