Latvijā
Kriminālziņas

Likumsargi Rīgas ielās tvarsta alus pudeļu zagli 16

Foto RPP

Sestdien 28.oktobrī, likumsargiem izdevies notvert rūdītu zagli, kurš šoreiz no veikala bija iznesis divas alus pudeles, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Likumsargi saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu, kur kāds iedzīvotājs ziņoja par vairākiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargu uzmanību piesaistīja kāda veikalniece, kura skaļi kliedza: “Apturiet zagli!”. Turpat netālu policisti pamanīja skrienošu vīrieti.

Viens no kārtības sargiem uzreiz metās pakaļ bēgošajam kungam, bet otrs policists ielēca automašīnā. Pakaļdzīšanās laikā zaglis nometa zemē savu guvumu – divas divlitru alus pudeles “Rubenis” – un turpināja bēgšanu brīvām rokām, taču mirkli vēlāk policists automašīnā zagli panāca.

Vēlāk pēc aizturēšanas izrādījās, ka vīrietis ir arī izsludināts meklēšanā par vairākām citām zādzībām, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Par to laiku kārtības sargi arī aizgāja līdz apzagtajam veikalam un noskaidroja, ka veikalniece rakstīs iesniegumu par zādzību.

Nedaudz vēlāk Valsts policija pārņēma darbu notikuma vietā, savukārt aizturētais tika nogādāts VP iecirknī.

LA.lv