Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. maijs, 2016
Drukāt

Likumsargiem nejauši izdodas aizturēt meklēšanā izsludinātu sievieti

Foto  no RPP "Facebook" kontaFoto no RPP "Facebook" konta

Likumsargi aizturējuši kādu meklēšanā izsludinātu sievieti, tikai tāpēc, ka viņa un viņas līdzbraucējs, atteikušies maksāt par taksometra pakalpojumiem, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 30.maijā, pie RPP darbiniekiem pēc palīdzības vērsās kāds taksometra vadītājs, jo divas personas atteikušās maksāt par taksometra pakalpojumiem.

Viens no pasažieriem, būdams stiprā alkohola reibumā, izturējies pret taksometra šoferi agresīvi un centies viņam uzbrukt. Tā rezultātā taksometra šoferis uzbraucis ietves apmalē. Transportlīdzeklim radīti bojājumi, kuru dēļ tam nevarēja pārslēgt ātrumus.

Pagalam nelāgi šis brauciens izvērties agresīvā klienta līdzbraucējai. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka viņa ir izsludināta meklēšanā.

Agresīvais vīrietis un viņa kompanjone aizturēti. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā (VP) turpmākai lietvedības nodrošināšanai.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+