Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
31. maijs, 2016
Drukāt

Likumsargiem nejauši izdodas aizturēt meklēšanā izsludinātu sievieti

Foto  no RPP "Facebook" kontaFoto no RPP "Facebook" konta

Likumsargi aizturējuši kādu meklēšanā izsludinātu sievieti, tikai tāpēc, ka viņa un viņas līdzbraucējs, atteikušies maksāt par taksometra pakalpojumiem, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 30.maijā, pie RPP darbiniekiem pēc palīdzības vērsās kāds taksometra vadītājs, jo divas personas atteikušās maksāt par taksometra pakalpojumiem.

Viens no pasažieriem, būdams stiprā alkohola reibumā, izturējies pret taksometra šoferi agresīvi un centies viņam uzbrukt. Tā rezultātā taksometra šoferis uzbraucis ietves apmalē. Transportlīdzeklim radīti bojājumi, kuru dēļ tam nevarēja pārslēgt ātrumus.

Pagalam nelāgi šis brauciens izvērties agresīvā klienta līdzbraucējai. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka viņa ir izsludināta meklēšanā.

Agresīvais vīrietis un viņa kompanjone aizturēti. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā (VP) turpmākai lietvedības nodrošināšanai.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (40)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+