Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. septembris, 2016
Drukāt

Likvidē nelegālo imigrantu kontrabandas tīklu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijas policijas vadītā operācijā likvidēts kontrabandistu tīkls, kas nogādājis nelegālos imigrantus Austrijā, Francijā un Vācijā, paziņojis Eiropols.

Noziedzīgajā grupējumā darbojušies sīrieši, alžīrieši, ēģiptieši, libāņi un tunisieši. Operācijas gaitā veiktas 16 aizturēšanas. Vairums cilvēku kontrabandistu klientu bijuši sīrieši. Kopumā izdots 21 aizturēšanas orderis, tomēr dažiem aizdomās turētajiem izdevies aizbēgt uz Beļģiju, Zviedriju un Franciju, kur viņu aizturēšanas operācijas turpināsies, pamatojoties uz Eiropas orderiem. Migranti vesti pa Balkānu maršrutu un tad sūtīti tālāk no Ungārijas un Itālijas. Vismaz 200 cilvēku pārvešana, no kuriem katrs maksājis 500 eiro, dokumentēta no 2014. līdz 2016. gadam. Likumsargi uzgājuši informāciju par naudas pārskaitījumiem neidentificētiem cilvēkiem Sīrijas teritorijās, kur darbojas džihādistu grupējumi. Operācijā bija iesaistītas arī Vācijas un Austrijas varas iestādes.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+