Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

Rēzeknē likvidē pašvaldības policiju

Foto-LETAFoto-LETA

Rēzeknes pilsētas dome nolēmusi no 31. maija likvidēt Pašvaldības policijas pārvaldi. Lēmums par Pašvaldības policijas pārvaldes likvidāciju pieņemts, pamatojoties uz Iekšējā audita un kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļas veiktā audita rezultātiem un darba grupas, kuras uzdevums bija izvērtēt policijas darba pienākumu veikšanas kvalitāti, kā arī pašvaldības finanšu līdzekļu izmantošanas lietderību. Ticis ņemts vērā arī lielais sūdzību daudzums par pašvaldības policijas darbu. Līdz ar Pašvaldības policijas pārvaldes likvidāciju darbu zaudēs 28 personas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+