×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. septembris, 2015
Drukāt

Likvidēts ugunsgrēks Rīgā, Matīsa ielā; divi izglābtie cilvēki nogādāti dienesta viesnīcā

Foto - LETAFoto - LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un ugunsdzēsēju automašīnas ieradušās uz ugunsgrēku Matīsa ielā 54, kas izcēlies koka ēkas otrā stāva kāpņu telpā un liesmas nopostījušas otro stāvu, bēniņus un jumtu aptuveni 150 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēks, kas piektdienas rītā izcēlies Rīgā, Matīsa ielā, ir likvidēts, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Likvidēt ugunsgrēku izdevies plkst.11.20.

Aģentūra BNS ziņoja, ka Rīgā, Matīsa ielā 54 piektdienas rītā izcēlies ugunsgrēks, un ar atklātu liesmu dega divstāvu koka ēkas otrais stāvs un bēniņi. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts īsi pēc plkst.8.

No degošās ēkas otrā stāva izglābti trīs cilvēki – divi vīrieši un sieviete. Ēkas pirmajā stāvā cilvēki nav atrasti. Izglābtā sieviete ir cietusi, un viņa hospitalizēta.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūrai BNS pastāstīja, ka cietusī ir 58 gadus veca sieviete, un viņai konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem. Mediķus nolemts piesaistīt, kad sievietei sākušies galvas reiboņi un vemšana.

Ņemot vērā, ka diviem cilvēkiem, kuri tika izglābti no ugunsgrēka Rīgā, Matīsa ielā, nebija iespējams palikt pie tuviniekiem, viņi nogādāti dienesta viesnīcā, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.

Kopumā no mājas tika evakuēti pieci cilvēki.

Savukārt Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis aģentūrai BNS pavēstīja, ka māja, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, ir privātīpašums, tāpat mājas apsaimniekotājs nav Rīgas namu pārvalde.

Vienlaikus dome apņēmusies savu iespēju robežās palīdzēt cilvēkiem, kuri tika izglābti.

Kopējā degšanas platība – 150 kvadrātmetri. Ēkas otrais stāvs aizdedzies 30 kvadrātmetru, bet bēniņi – 120 kvadrātmetru platībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+