Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. septembris, 2015
Drukāt

Likvidēts ugunsgrēks Rīgā, Matīsa ielā; divi izglābtie cilvēki nogādāti dienesta viesnīcā

Foto - LETAFoto - LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un ugunsdzēsēju automašīnas ieradušās uz ugunsgrēku Matīsa ielā 54, kas izcēlies koka ēkas otrā stāva kāpņu telpā un liesmas nopostījušas otro stāvu, bēniņus un jumtu aptuveni 150 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēks, kas piektdienas rītā izcēlies Rīgā, Matīsa ielā, ir likvidēts, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Likvidēt ugunsgrēku izdevies plkst.11.20.

Aģentūra BNS ziņoja, ka Rīgā, Matīsa ielā 54 piektdienas rītā izcēlies ugunsgrēks, un ar atklātu liesmu dega divstāvu koka ēkas otrais stāvs un bēniņi. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts īsi pēc plkst.8.

No degošās ēkas otrā stāva izglābti trīs cilvēki – divi vīrieši un sieviete. Ēkas pirmajā stāvā cilvēki nav atrasti. Izglābtā sieviete ir cietusi, un viņa hospitalizēta.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūrai BNS pastāstīja, ka cietusī ir 58 gadus veca sieviete, un viņai konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem. Mediķus nolemts piesaistīt, kad sievietei sākušies galvas reiboņi un vemšana.

Ņemot vērā, ka diviem cilvēkiem, kuri tika izglābti no ugunsgrēka Rīgā, Matīsa ielā, nebija iespējams palikt pie tuviniekiem, viņi nogādāti dienesta viesnīcā, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.

Kopumā no mājas tika evakuēti pieci cilvēki.

Savukārt Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis aģentūrai BNS pavēstīja, ka māja, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, ir privātīpašums, tāpat mājas apsaimniekotājs nav Rīgas namu pārvalde.

Vienlaikus dome apņēmusies savu iespēju robežās palīdzēt cilvēkiem, kuri tika izglābti.

Kopējā degšanas platība – 150 kvadrātmetri. Ēkas otrais stāvs aizdedzies 30 kvadrātmetru, bet bēniņi – 120 kvadrātmetru platībā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+