×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Lilastes pludmalē Mākslas dienas ievadīs “Piejūras gars” (1)

Publicitātes attēls.Publicitātes attēls.

Sestdien, 29. aprīlī plkst. 17 Lilastes pludmalē atklās Mākslas dienu akciju “Piejūras gars”, kurā apbalvos māksliniekus un notiks saruna par mākslu, LA.lv uzzināja Carnikavas domē.

Šogad akcijā piedalīsies kopumā 30 Carnikavas novada, kā arī tuvāko novadu un citu piejūras reģionu mākslinieki, piedāvājot apskatīt stājmākslas darbus un vides objektus. Akcijas laikā, no 29. aprīļa līdz 31. maijam, mākslas darbi būs izvietoti apskatei novada sabiedrisko ēku, viesnīcu un veikalu logos, ciemu vidē un dabā, kā arī Carnikavas tautas namā “Ozolaine”.

Akcijā tiks piešķirta galvenā balva, par kuras saņēmēju lems kompetenta žūrija – Aleksejs Naumovs, Jānis Dukāts un tēlnieks Gļebs Panteļejevs. Arī skatītājiem būs iespēja paust savus viedokļus, un, tos apkopojot, organizatori piešķirs skatītāju simpātiju balvu.

Savukārt grafikas dizainera, mākslas kritiķa un kurator Jāņa Borga vadītājā sarunā gleznotājs un Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs, gleznotāja Sandra Krastiņa un gleznotājs, Jaņa Rozentāla mākslas skolas vadītājs Jānis Dukāts, dalīsies savās pārdomās par aktuālo mākslas jomā Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+