×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
26. aprīlis, 2018
Drukāt

Limbažos būs pirmais “Rimi” veikals (1)

Foto - LETA/Zane BitereFoto - LETA/Zane Bitere

Arhīvs. "Rimi" loģistikas centrs.

Pēc “Supernetto” veikala rekonstrukcijas Limbažos tiks atvērts veikals “Rimi Mini”, tādējādi kļūstot par pirmo “Rimi” veikalu pilsētā, aģentūru LETA informēja SIA “Rimi Latvia” pārstāve Anete Ezeriete.

Veikalā saglabāts “Supernetto” sortiments, kas papildināts ar svaigo pārtiku, piemēram, augļiem un dārzeņiem, piena produktiem, fasētu gaļu un zivīm, kā arī uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītēm. Tāpat veikalā, atbilstoši “Rimi” mērķim līdz 2020.gada kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu, ierīkots LED apgaismojums.

Rekonstruētajā veikalā nodrošinātas 15 darba vietas.

Patlaban “Rimi Latvia” tīklā ir 122 piecu formātu veikali – 32 “Rimi Hyper”, 28 “Rimi Super”, 18 “Rimi Mini”, 39 “Supernetto” un pieci “Rimi Express”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Rimi Latvia” 2016.gadā strādāja ar 830,874 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 17%, sasniedzot 32,079 miljonus eiro.

Kompānijas “Rimi Latvia” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas mazumtirdzniecības koncernam “ICA Group” piederošais “Rimi Baltic”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+