Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
31. decembris, 2013
Drukāt

Limbažos evakuēti cilvēki no “Maxima” lielveikala

Foto - LETAFoto - LETA

Veikals "Maxima"

Šodien Limbažos lielveikalā “Maxima XX” atskanējusi trauksmes signalizācija un evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz “Maxima” lielveikalu Limbažos, Stacijas ielā saņemts plkst.11.29. Veikta cilvēku evakuācija, taču degšana netika konstatēta.

Kā ziņots, “Maxima” strādā pie veikalu ugunsdrošības sistēmu uzlabošanas.

Patlaban, balstoties uz VUGD rekomendācijām, “Maxima” pieņēmusi lēmumu ugunsdzēsības trauksmes gadījumā nekavējoties veikt cilvēku evakuāciju un tikai pēc tam skaidrot trauksmes iemeslus.

Jau vēstīts, ka 21.decembrī apritēja mēnesis kopš Zolitūdes traģēdijas, kad, sabrūkot lielveikalam “Maxima”, gāja bojā 54 cilvēki, bet savainojumus guva vairāki desmiti cilvēku.

Pirms nelaimes vairākas reizes nostrādājusi ugunsdzēsības signalizācija, taču cilvēki netika evakuēti. Traģēdija rosinājusi plašas diskusijas par būvniecības kvalitāti Latvijā, par “Maxima” attieksmi pret darbiniekiem un viņu drošību, kā arī par to, kas atbildīgs, ka šāda nelaime varēja notikt.

Zolitūdes traģēdijas kriminālprocesā pagaidām nav neviena aizturētā, pratina lieciniekus un sagruvušās ēkas būvniecības procesā iesaistītos un vāc pierādījumus.

Zolitūdes traģēdija kļuva par lielāko nelaimi Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+