Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Limbažos nedēļas nogalē valdīs “Spēlesprieks”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 30. jūlija līdz 1. augustam Limbažos uz starptautisko amatierteātru festivālu “Spēlesprieks” sabrauks labākie Latvijas teātri un arī vieskolektīvi no Dānijas, Igaunijas, Lietuvas un Gruzijas, vēsta rīkotāji.

Svētku viesiem tiks piedāvātas kopumā 18 izrādes, kas notiks dažādas pilsētas vietās – pagalmos, pilsdrupās, muzeja saimniecības ēkā, baznīcā, ražošanas telpās un laukumos, kurus teātri piemērojuši iestudējumiem.

Teātru piedāvātais repertuārs ir ļoti daudzveidīgs – Moljēra “Skapēna nedarbi”, Aspazijas “Ragana”, Stumbres “Dialogi”, Raiņa “Zelta zirgs” un vairāki kolektīvie darbi . Arī žanriski sagaidāma liela daudzveidība – traģēdija, traģikomēdija, pantomīma, mūzikls.
Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks” bagātina Limbažu pilsētas svētku “Limbaži līksmo 792!” pasākumu klāstu.

“Spēlesprieks” notiek kopš 1991. gada reizi divos gados. Festivālu rīko Ausekļa Limbažu teātris.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+