×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

Limbažos pieturēs ceļojošais festivāls “Vadātājs”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 26. septembrī no plkst. 17 līdz 21 mūžizglītības un veselības veicināšanas centrā “Filcītis” Limbažos pieturēs ceļojošais festivāls “Vadātājs”, tā programma ietvers mūzikas koncertus, etīžu teātri, laikmetīgās dejas performanci un īsfilmu programmu, vēsta rīkotāji.

Ceļojošais festivāls “Vadātājs” ir radošo nozaru kopprojekts – izbraukuma pasākums, kurā vienojas dažādi mākslas un kultūras veidi. Katrā norises vietā Vadātājs piedāvās īpaši veidotu programmu, iesaistot arī vietējos māksliniekus un kultūras aktīvistus. Festivāla ideja ir decentralizēt norises Latvijas kultūras kartē, aktualizējot vai atklājot jaunas pasākumu vietas, sadarbības iespējas, kā arī iepazīstinot māksliniekus un publiku.

Kā to paredz festivāla ideja – katrā no pieturām tiek iesaistīti vietējie mūziķi un mākslinieki, šoreiz tā ir vokālā grupa “4Sound” un Raitis Kalniņš ar komiksu pieaugušajiem “CirclesofKaif. Turpinājumā uzstāsies “Nerten” – Latvijā vienīgais etīžu teātris, kura radītāji ir literāts un žurnālists Toms Treibergs un mākslinieks Svens Kuzmins, bet pēc tam izrādi “Zeir” prezentēs Kristīne Brīniņa. Programmas noslēgumā uzstāsies ansamblis ar izrādi “Manta”.

Visa vakara garumā tiks demonstrēta Latvijas jauno režisoru īsfilmu programma (režisori: Jānis Ābele, Alise Zariņa, Liene Linde, Una Rozenbauma, Marta Herca, Jurijs Skorobogatovs, Valērijs Oļehno, Madara Didrihsone, Dāvis Kaņepe), kā arī Latvijas mūzikas video izlase “Videoritmi”, savukārt limbažnieks Raitis Kalniņš skatītājus video formātā iepazīstinās ar savu komiksu pieaugušajiem “CirclesofKaif”.

Bez ieejas maksas (izņemot balli).

Šī gada Ceļojošā festivāla “Vadātājs” pēdējā pietura būs Ideju māja Aizputē 3. oktobrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+