Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
8. marts, 2016
Drukāt

Limbažu muzejs saņēmis vērtīgu kolekcionāra dāvinājumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Limbažu muzejs saņēmis vērtīgu dāvinājumu no Vācijas kolekcionāra Tasilo fon Vircburga – 30 Minhauzena stāstu izdevumus, kas aptver laika posmu no 20. gadsimta sākuma līdz mūsdienām.

Vērtīgākie un retākie izdevumi ir V. Šveicera zinātniskais pētījums “Minhauzens un minhauzeniādes”, K. Hanzeļa biogrāfiskais romāns “Tas bija Minhauzens”, grāmata par 1943. gadā uzņemto mākslas filmu “Barona Minhauzena piedzīvojumi” un pati filma, kuru savulaik demonstrēja arī Limbažu TV, kā arī uz slavenā fantasta 250 gadu jubileju izdotās pastmarkas ar aploksnēm un pirmās dienas spiedogiem.

Šis ir jau otrais fon Vircburga dāvinājums muzejam, iepriekšējo muzejs no viņa saņēmis pirms desmit gadiem. Kolekcionārs cītīgi seko līdzi barona Minhauzena piemiņas saglabāšanas procesam Latvijā un solījis vasarā viesoties valstī.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+