Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
24. augusts, 2014
Drukāt

Limbažu novadā transformatorā iespēris zibens

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

23.augustā vēlu vakarā Limbažu novada Limbažu pagastā zibens iespēris kādas biogāzes ražošanas ēkas elektrības sadales skapī esošā transformatorā.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.22.37. Aizdegšanās platība bija neliela, un līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim ugunsgrēku jau bija izdevies veiksmīgi nodzēst. VUGD darbinieki pārliecinājās par drošību telpā, izvēdināja piedūmojumu un izsauca elektriķus.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēmis 39 izsaukumus – dzēsti 15 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši, liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav cietis vai gājis bojā.

Šorīt Saldus novada Novadnieku pagastā izcēlies ugunsgrēks kādā daļēji apdzīvotā divstāvu ēkā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.5.40. Ierodoties konkrētajā adresē, ugunsdzēsēji konstatēja, ka māja deg visā tās 140 kvadrātmetru lielajā platībā, turklāt tai ir iebrucis jumts.

Apdzīvots ir tikai viens mājas gals. Pagaidām nav informācijas, ka ugunsgrēkā būtu cietuši cilvēki.

Šī pati ēka degusi arī iepriekš. Ugunsdzēsēji turpina darbu notikuma vietā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+