Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
11. aprīlis, 2014
Drukāt

“Limbažu piens” maina nosaukumu pret “Limbažu siers”

AS "Limbažu piens"

Piena pārstrādes uzņēmums “Limbažu piens” mainījis nosaukumu pret “Limbažu siers”, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Ēvalds Putniņš.

Viņš sacīja, ka viens uzņēmuma iegādes nosacījumiem bija mainīt nosaukumu, jo zīmols “Limbažu piens” pieder Latvijas piena pārstrādātāju “Rīgas piena kombināts” un “Valmieras piens” apvienotajam uzņēmumam “Food Union”.

Putniņš atzīmēja, ka kompānijas darbība ir atjaunota un “Limbažu siers” apgrozījums mēnesī veido apmēram vienu miljonu eiro.Uzņēmumā šobrīd strādā 35 darbinieki.

Viņš arī piebilda, ka “Limbažu siers” šobrīd ražo četru šķirņu klasiskos sierus, tostarp puscieto “Krievijas “sieru, savukārt maijā plānots sākt ražot arī “Filadelfijas” sieru.

Pēc Putniņa teiktā, kompānija šogad plāno ieguldīt apmēram vienu miljonu eiro, lai iegādātos jaunu ražošanas līniju cietā un puscietā siera gatavošanai. Projektu plānots īstenot līdz šā gada augustam.

Tāpat Putniņš pastāstīja, ka uzņēmuma produkcija patlaban tiek realizēta Krievijā un Polijā, kā arī norit pārrunas par produkcijas eksportu uz Apvienoto Arābu Emirātiem. Vienlaikus Putniņš atzīmēja, ka nākotnē nav izslēgts radīt produkciju arī vietējam tirgum, taču tas nav uzņēmuma šā brīža mērķis.

“Limbažu siers” ir dibināts 1993.gadā. Straujā piena cenas kāpuma dēļ uzņēmums 2013.gadā apturēja ražošanu. Pēc uzņēmumā sniegtās informācijas, šobrīd kompānijas īpašnieks ir Putniņš un Krievijas investori, savukārt iepriekš “Limbažu piens” lielākais īpašnieks bija “Rīgas piena kombināts”.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+