×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

“Limbažu piens” maina nosaukumu pret “Limbažu siers”

AS "Limbažu piens"

Piena pārstrādes uzņēmums “Limbažu piens” mainījis nosaukumu pret “Limbažu siers”, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Ēvalds Putniņš.

Viņš sacīja, ka viens uzņēmuma iegādes nosacījumiem bija mainīt nosaukumu, jo zīmols “Limbažu piens” pieder Latvijas piena pārstrādātāju “Rīgas piena kombināts” un “Valmieras piens” apvienotajam uzņēmumam “Food Union”.

Putniņš atzīmēja, ka kompānijas darbība ir atjaunota un “Limbažu siers” apgrozījums mēnesī veido apmēram vienu miljonu eiro.Uzņēmumā šobrīd strādā 35 darbinieki.

Viņš arī piebilda, ka “Limbažu siers” šobrīd ražo četru šķirņu klasiskos sierus, tostarp puscieto “Krievijas “sieru, savukārt maijā plānots sākt ražot arī “Filadelfijas” sieru.

Pēc Putniņa teiktā, kompānija šogad plāno ieguldīt apmēram vienu miljonu eiro, lai iegādātos jaunu ražošanas līniju cietā un puscietā siera gatavošanai. Projektu plānots īstenot līdz šā gada augustam.

Tāpat Putniņš pastāstīja, ka uzņēmuma produkcija patlaban tiek realizēta Krievijā un Polijā, kā arī norit pārrunas par produkcijas eksportu uz Apvienoto Arābu Emirātiem. Vienlaikus Putniņš atzīmēja, ka nākotnē nav izslēgts radīt produkciju arī vietējam tirgum, taču tas nav uzņēmuma šā brīža mērķis.

“Limbažu siers” ir dibināts 1993.gadā. Straujā piena cenas kāpuma dēļ uzņēmums 2013.gadā apturēja ražošanu. Pēc uzņēmumā sniegtās informācijas, šobrīd kompānijas īpašnieks ir Putniņš un Krievijas investori, savukārt iepriekš “Limbažu piens” lielākais īpašnieks bija “Rīgas piena kombināts”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+