×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Līmes pēdas uz loga

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

“Pagājušajā gadā nolīmēju logu ar porolona pašlīmējošo līmlenti. Šogad vietām to vajadzētu atjaunot, bet nevaru noņemt veco kārtu. Kā tādu līmi var dabūt nost?
” Ausma Rudzīte Rīgā

 

Var izmantot līmvielu noņēmējus. Būvniecības preču tirdzniecības veikala “K-Rauta” pārdevēja konsultante Baiba Maslakova gan skaidroja, ka šim mērķim paredzēto līdzekļu klāsts esot pieticīgs.

– Lai atbrīvotos no līmes paliekām, kas rodas, noņemot izmantotās līmlentes vai uzlīmes, palodzi, loga rāmi vai citu virsmu no plastikāta, stikla vai metāla var nopūst ar aerosolu “Tesa Proffesional Adhesive Remover”, ko var iegādāties mūsu veikalos (aerosola cena – Ls 5,80). Līdzekli uzpūš diezgan biezā slānī, ļauj tam ievilkties un tad nokasa ar špakteļlāpstiņu. Jo biezāka ir līmes palieku kārtiņa, jo grūtāk no tās atbrīvoties, – brīdina būvniecības preču pārdevēja konsultante.

Var lietot arī līmvielu noņēmēju Decoll’vit vai uz spirta bāzes ražoto universālo ātrdarbīgo tīrīšanas līdzekli Clad’Express, kas likvidē dažādas izcelsmes netīrumus (piemēram, tintes, zīmogu krāsas, flomāstera, eļļas un tauku radītos traipus), kā arī šķīdina līmi. Pēdējo var iegādāties SIA “Prāna Ko” veikalā, kas atrodas Baltā ielā 27, Rīgā. Clad’Express litra fasējuma maksā Ls 1,33, pieci litri – Ls 5,33.

Var izmantot celtniecības fēnu. Apstrādājamo laukumu uzkarsē un ar špakteļlāpstiņu noņem līmes pēdas. Var nopirkt labi līpošu līmlenti, to uzlīmēt esošajai un tad noplēst abas. Kādam esot izdevies atbrīvoties no līmes paliekām, izmantojot šķiltavu benzīnu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+