×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2013
Drukāt

Lina cimdiņi zelta veselībai. Personiska pieredze

Foto - www.andriskozlovskis.lvFoto - www.andriskozlovskis.lv

Stomatoloģes Judītes Bērziņas darbs ir mazkustīgs un veicams telpās, bet tāda ikdiena palielina muguras sāpju un osteohondrozes risku. Tāpēc daktere pastāvīgi meklē iespējas veselības stiprināšanai.

 

“Pēc pusmūža katrs pats ir divkārt atbildīgs, lai pretī vecumam varētu iet mundrs un darbīgs. Masējoša ķermeņa norīvēšana nav mans atklājums. Tomēr katrs var izveidot vēl labāku, tikai sev piemērotu piegājienu. Es jau otro gadu pie saviem veiksmīgākajiem atradumiem veselības stiprināšanai pieskaitu adītus lina cimdiņus,” stāsta Judīte.

Rīvējoties ar tiem, āda tiek atbrīvota no mirušajām šūnām, kapilāri paplašinās un uzlabojas gan tās apasiņošana, gan visu šķidrumu cirkulācija ķermenī.

Šāda iedarbība veicina pārmaiņas arī citās orgānu sistēmās – uzlabojas organisma apgāde ar skābekli, normalizējas asinsspiediens, sirdij vieglāk strādāt.

 

 

Dara tā

* Ar abām rokām vienlaikus nesteidzīgi un kārtīgi izmasē visu ķermeni. Sāk ar kakla daļu, pāriet uz galvu, seju, krūtīm, vēderu, rokām, kājām. Šis rīta rituāls aizņem aptuveni 15 minūtes.

* Rīvēšanos veicot pirms rīta dušas, atmirušo ādas šūnu noskalošanai nav vajadzīgas ziepes vai cits mazgāšanās līdzeklis.

* To var veikt jebkurā vietā un diennakts laikā, kur iespējams atļauties būt pietiekami brīvam un atraisītam. Ar šādiem cimdiņiem patīkami norīvēt arī savu tuvinieku, tikai ar nosacījumu, ka pirkstai-
nīši tomēr katram savi.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+