×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Kas dzīvē iepriecina “Rīta Panorāmas” vadītāju Lindu Krūmiņu (4)

Krumina_VK

"Esmu tik laimīga, ka man ir dots tāds dēls. Ļoti gudrs, nosvērts, pieaudzis. Dēls ir nozīmīgākais cilvēks manā dzīvē." Šo jauko vārdu adresāts ir Artūrs Jānis Krūmiņš. Viņa mamma, "Rīta Panorāmas" vadītāja LINDA KRŪMIŅA ir iesaistījusies Latvijas Televīzijas sociālajā kampaņā "Mammu! Tu esi vajadzīga!", aicinot sievietes rūpēties par savu veselību un dzīvību, kas ir vajadzīga ne tikai pašām.

“Esmu tik laimīga, ka man ir dots tāds dēls. Ļoti gudrs, nosvērts, pieaudzis. Dēls ir nozīmīgākais cilvēks manā dzīvē.” Šo jauko vārdu adresāts ir Artūrs Jānis Krūmiņš. Viņa mamma, “Rīta Panorāmas” vadītāja LINDA KRŪMIŅA ir iesaistījusies Latvijas Televīzijas sociālajā kampaņā “Mammu! Tu esi vajadzīga!”, aicinot sievietes rūpēties par savu veselību un dzīvību, kas ir vajadzīga ne tikai pašām.

– Man šķiet drausmīgi, ka sievietes baidās un domā – neiešu pie dakteriem, nepārbaudīšos, varbūt man nekas nekaiš. Bet, ja saslimšanas atklātu laikus, varētu izārstēties un dzīvot vēl ilgi, – ir pārliecināta Linda un pati veselībai labu dara, slēpojot kalnos, braucot ar riteni, nirstot, skrienot un uzturot možu omu par prieku sev, dēlam, kolēģiem un televīzijas skatītājiem. Darbs televīzijā Lindai ir jauna un aizraujoša pieredze. Pēc sešpadsmit darba gadiem laikrakstos, žurnālos un ziņu aģentūrās gribējies izmēģināt ko jaunu un pieteikusies LTV konkursā uz raidījuma “Rīta Panorāma” vadītājas vietu. Un nu viņa smaida televīzijas ekrānā pulksten 6.30 no rīta. – Esmu ļoti ātrs cilvēks, televīzijā man patīk viss, patīk dinamika, patīk televīzijas elpa! – priecājas Linda. Lūk, dažas būtiskas pieturzīmes viņas aizraujošajā ceļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Mani kā skatītāju iepriecinātu, ja TV tik muļķīgi nesmaidītu un kā vēja rādītājs negrozītu galvu blakus kolēģa virzienā.

  2. Skaista sieviete!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+