×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

Linda Leen ar seksīgu videoklipu saceļ vētru Valmieras baznīcas draudzē (5)

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas draudzes locekļi ne pa jokam sašutusi par redzēto, noskatoties dziedātājas Lindas Leen jaunāko, visnotaļ divdomīgo videoklipu „Beyound Velvet Skin”, kas slepenībā netieši tapis viņu dievnamā.

Sašutumu raisījušas klipā redzamās gan divu lesbiešu mīlas ainas, gan erotiski ģērbtā dīva, kas ļaujas jutekliskām jūtām ar kādu jaunu vīrieti un tas viss baznīcas telpās. Jāteic gan, ka minētās ainas netika filmētas dievnamā, bet kompilētas ar baznīcas skatiem klipa montāžas laikā.

Žurnālam „Kas Jauns” draudzes administrācijas valdes priekšsēdētājs Ainārs Pastva atklāj, ka nav zinājis par klipa uzņemšanu. „Katrā ziņā tā būs mācība, ka nākotnē bez iepriekšējas scenārija saskaņošanas nekāda filmēšana dievnamā nevar notikt.” Savukārt draudzes ērģelnieks Leons Āķeris izdevumam atzīst, ka viņam zināms bijis vien tas, ka dziedātāja vēlējusies pasēdēt pie baznīcas ērģelēm, kas viņai arī neesot liegts. Savulaik sabiedrības viļņošanos izraisīja šīs baznīcas draudzes mācītājs Valters Korālis, kurš pirms gandrīz desmit gadiem par amorālu un garīdznieka cieņai neatbilstošu dzīvesveidu tika atstādināts no mācītāja amata. Arī viņam Lindas Leen jaunākā klipa sakarā žurnālam „Kas Jauns” ir bijis kas bilstams: „Klips uzņemts baznīcā, kurā reiz nikni augsti stāvoši Latvijas Luteriskās baznīcas korifeji cīnījās it kā pret manu amoralitāti. Tagad nu tā iznomājusi telpas šim klipam, kurā redzamas divas seksīgas lesbietītes un dziesma baznīcā skan nu nepavisam ar citātiem no Bībeles pantiem. Ja to patulko – ir pat pretēji.”

Jaunākais Lindas Leen singls „Beyond Velvet Skin” ir no nākamā gada sākumā gaidāmā trešā autordziesmu solo albuma „Digital Church”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu ārkārtīgi zems līmenis! Ne tā dziesma, ne mūzika, pilnīgs tukšums. Lai nu vismaz kaut kā pievērstu uzmanību, ķeras pie salmiņa. Zemiski!

  2. Līne vēl spēj sacelt? Tas priecē!

  3. Mūzika un dziedājums patika, bet varēja filmēties citur.

  4. Super , laikmets mainās ,bet ir robežas

Draugiem Facebook Twitter Google+