×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Linda Rasa: Mēs esam pelnījuši labākus politiķus (43)

belevics_guntis1801

Kam traucē Belēvičs? Kurš pasūtījis un apmaksājis šo kampaņu pret ministru? Ko tie žurnālisti piesienas tādam sīkumam – vai tad nu ministram jāsēž rindā pie ārsta durvīm! Jā, slikti, ka ministrs sīki meloja; ja būtu uzreiz atzinis, ka sarunāja ārstu “caur pazīšanos”, tad jau nekas ļauns nebūtu bijis.

Šādus un tamlīdzīgus jautājumus un spriedumus šonedēļ nācās lasīt interneta komentāros, uzklausīt lasītāju zvanos pēc “Latvijas Avīzes” rakstiem, kuros vēstījām par aizdomām, ka veselības ministrs Guntis Belēvičs izmantojis amata privilēģijas un bez rindas saņēmis ārstniecības pakalpojumu Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC). Sākotnēji viņš to noliedza, bet piektdien atzinās, ka esot melojis un LOC izmantojis “kreiso pakalpojumu”.

Vēršos pie tās sabiedrības daļas, kura uzdod iepriekšminētos jautājumus. Cienījamie Latvijas ļaudis, nodokļu maksātāji, vēlētāji! Ja mēs turpināsim uzskatīt, ka politiķis, amatpersona drīkst melot, drīkst izmantot dienesta stāvokli, jo “viņam taču pienākas” vai “visi tā dara”, drīkst zagt, “jo viņš taču dalās”, jāpatur amatā, jo “labāku taču tāpat neatradīsim”, tad mēs nevaram cerēt uz labāku valsti.

Ja paši turpināsim atbalstīt sistēmu, kurai priekšroku deva veselības ministrs 25. maijā, sarunājot sev īpašu pakalpojumu, sistēmu, kurā pie ārsta bez rindas tiek “ar pazīšanos” vai, dodot kukuli, tad šī sistēma turpinās pastāvēt un mēs turpināsim būt tās pazemojošie upuri.

Ja mēs paši turpināsim noklusēt, piesegt nejēdzības valstī, bet tos cilvēkus, kuri par šīm nejēdzībām ziņo, sauksim par stukačiem, tad mēs nevaram prasīt no kāda cita, lai ievieš kārtību valstī.

Ja turpināsim atbalstīt padomjlaiku sistēmu “Labu ārstu pabaros pacients, bet sliktam jāiztiek ar valsts algu”, ja neprasīsim no politiķiem, amatpersonām veselības aprūpes sistēmas reformu, ja nemaksāsim nodokļus, lai veselības aprūpes finansējums būtu adekvāts, tad nevaram pārmest valstij par nekārtībām veselības aprūpē.

Ja kāds uzskata, ka žurnālisti raksta, jo “tas ir citas partijas pasūtījums” vai “viņiem par to ir samaksāts”, tad paskaidrošu, ka neskaitāmi žurnālisti strādā un “rok” tikai pēc savas sirdsapziņas un pārliecības pasūtījuma, domājot par vienu mērķi – labāku sabiedrību. Un samaksājuši viņiem ir lasītāji – tie, kuri abonē un pērk laikrakstu.

Jā, Belēvičs bija spilgts un aktīvs ministrs, viņam, iespējams, bija daudz labu nodomu, viņam šis tas arī izdevās.

Piemēram, neatliekamās palīdzības automašīnu privātā biznesa likvidēšana un šī pakalpojuma atdošana valsts rokās. Vai aizrautīgā cīņa par veselīga dzīvesveida ieviešanu valstī – smēķēšanas ierobežojumi, bulciņu izsviešana no skolu ēdnīcām utt.

Taču nekas nespēj attaisnot ministra melus. Ne sīkus, ne lielus.

Nekas nespēj attaisnot ministra rīcību, kurš izmanto savu amatu, liek sameklēt sev labāko ārstu un izbrīvēt laiku “speciāli ministram”. Iespējams, Belēviča raksturs, līdzšinējā rīcība ministra amatā pat tā iebiedējusi ārstus, slimnīcu vadību, ka viņi bailēs zaudēt darbu neuzdrošinājās atteikt ministram. Un, starp citu, kas Belēvičam traucēja šo vienkāršo, nebūt ne neatliekamo ķirurģisko pakalpojumu saņemt privātklīnikā?

Nekas nevar attaisnot Belēviča nihilistisko attieksmi pret Latvijas likumiem – atcerēsimies, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs apsūdzēja Belēviču par interešu konfliktiem. Arī Valsts ieņēmumu dienests savulaik sodīja ministru par valsts amatpersonas deklarācijā nenorādītu miljona eiro aizdevumu. To viņš esot “aizmirsis”…

Nav attaisnojuma, ja Belēvičs ministra amatu ir izmantojis savās vai sava dēla biznesa interesēs.
Ja tas tomēr šķiet attaisnojams un pieņemams, tad, atvainojiet, mēs labāku varu, labākus politiķus neesam pelnījuši.

Pievienot komentāru

Komentāri (43)

 1. Ar politiķiem viss ir gaužām vienkārši. Jebkuras vēlēšanas ir darījums – vēlētāji vienojas (ievēl) politiķus, ka tie kļūstot par likumdevējiem darbosies vēlētāju interesēs (tā saucamā vēlētāju pārstāvniecība) atbilstoši saviem priekšvēlēšanu solījumiem (programmām). Ja politiķis pēc ievēlēšanas ignorē vēlētāju intereses, tad viņš ir piekrāpis vēlētāju. Ja politiķis pēc ievēlēšanas nevar izpildīt savus solījumus, tad arī viņš ir piekrāpis vēlētāju, jo solījis to ko nevarēs izpildīt, vai arī solījis neapzinoties izpildes mehānisma būtību. Jebkurā gadījumā vēlētājs ir piekrāpts (uzmests). Tāda ir vēlēšanu būtība – vēlētājs uzticas politiķim (vai valsts pārvaldei un pašvaldībām) un turpina godprātīgi rušināt savā lauciņā, paļaujoties ka viņš netiks piekrāpts.

 2. n, starp citu, kas Belēvičam traucēja šo vienkāršo, nebūt ne neatliekamo ķirurģisko pakalpojumu saņemt privātklīnikā?
  ———————-
  Tieši tā, par šo man pašam radās dziļa neizpratne :OOOOOO
  Ja viņam draudētu nāves briesmas, būtu pilnīgs nabags un operācija maksātu tukstošus, tad es vēl spētu kaut kā saprast to motivāciju.
  Bet tagad – miljonārs dēļ kaut kādiem daždesmit nu max dažus simtus vērta maksājuma dēļ sačakarē visu savu reputāciju, nu kas notiek??????? Galvā pilnīgs sviests, smadzeņu nav vispār?
  Šis solis tikai liecina par vai nu pilnīgu ārprāta skopumu, vai pilnīgu stulbumu un nespēju redzēt ne soli tālāk par degungalu. Jebkurā gadījumā tas ne par ko labu neliecina. Mani vairāk šokē nevis tas, ka viņš to izdarīja (jo blēži ir, bija un būs), bet tas, kāds sīks un tups blēdis viņš ir un dēļ kāda sīkuma nolēma blēdīties.

 3. nu to, kuri Beleviču attaisno, ir mazākums. ne jau tikai 25.maija notikums ir sabiedrībā radījis pret šo ministru dziļasantipātijas, pat riebumu. par viņu rakstīts pietiekami daudz – aizmirstais miljons, hepatīta pacientu un zāļu lieta. piekrītu Apinim, – šķiet, ka vēl neviens ministrs šajā amatā nav izdarījis tik daudz nepieņemama un slikta. Nekad vēl medicīnas nozare nav bijusi TIK katastrofālā stāvoklī. To varbūt zina tie cilvēki, kam veselības problēmas radušās tieši pēdējo divu gadu laikā. Ir labi, ka Belevičs ir prom. vēl labāk būtu, ja viņs noliktu deputāta mandātu. Tā vien izskatās,. ka viņu aizstāv vai nu pietuvinātie vai tie, kuri nav saskārušies ar veselības sistēmas bardaku pēdējo divu gadu laikā.

  • Par c hepatīta lietu – tieši Belēviča laikā šis jautājums ir sākts vispār risināt. Protams šī brīža rezultās ir tālu no vēlamā, bet līdz Belēvičam tas vispār bija maksas pakalpojums ar aizvakardienas tehnoloģiju un nožēlojamiem veiksmīgi izārstēto procentiem.

 4. Ak šausmas! Nu pasakiet, beidzot, kurš ir redzējis ministru vai prezidentu sežot rindā pie daktera!? Tas nav bijis un nebūs. Katram ir savs ‘blats”. Mēs viņus ievēlam, paši labprātīgi, nevis piespiedu kārtā, līdz ar to piešķiram arīzināmas privilēģijas, kādu nav mums pašiem, vienkāršajiem vēlētājiem.Beļevičs bija stingru mugurkaulu, viņu nevarēja iespaidot no malas, tāpēc daudziem nepatika. Ko darīs, politika ir nežēlīga.Vai tad nākošā būs laba, ja nepakļausies? Noēdīs tāpat kā citus.Ticiet man, ja saslims arī rindā nesēdēs.

 5. Loti labi pateikusi Linda Rasa.

 6. Vai arī Valsts prezidentam būtu jāsēž pie ārsta rindā?
  Vai LA nepalīdzēja tiem, kas jau sen no Beleviča gribēja atbrīvoties, bet nevarēja?

 7. to Rasas kolēģis Atbildēt

  Redz, cik lakoniski Rasas kolēģis metas viņu aizstāvēt! Laikam jau pašai žurnālistei nav ko teikt.
  Ko nozīmē “LA par Lembergu rakstījusi pietiekami”, būtībā nepateikt neko. Jo tādā stilā un tādā saturā
  kā par Beļeviču, par Lembergu vispār LA nav rakstījusi. Zinu, jo lasu LA. Laikam jau bailes! Otrkārt, ja nezini medicīnas terminoloģiju, kas ir reanimācija un kas ir rehabilitācija, tad neizliecies te par viszini
  (žurnālistiem ir tāda tieksme runāt puspatiesības un te ir uzskatāms piemērs, par ko arī bija komentārs!).Rehabilitācija ir pasākumu komplekss lai atgūtu fizisko un garīgo organisma stāvokli un darbaspējas pēc opeŗācijām vai slimībām ar terapijas metožu, medikamentu, uztura, u.c. paņēmieniem. Te nav nekāda dzīvības apdraudējuma, tā ka nevajag pūst pīlītes. Un te arī Latvijā pastāv rindas visiem, neatkarīgi no ieņemamā amata, žurnālista kungs! Ja netici, palasi komentārus.

 8. Par to ārpus rindas pakalpojuma pieņemšanu man ir maza bēda. Toties paklausījos,ko saka par Veselības ministru no ārstu biedrības un sapratu,ka tik labi gan savu iestādi Belēvičs vadījis nav. Salīdzināts ar ziloni trauku bodē un ko dara zilonis trauku bodē? Nejauši iemaldījies.

 9. Paldies LA par ieguldīto dabu!

  • Jā, patiešām – pa visiem, juridiski analfabētisku un intelektuāli aprobežotu uz “dzelteno noplūžu žurnālistikas” rēķina parazitējošu sīklopu barā truli nospārdīt un norakt vienu personāžu, kas šim sīklopu baram šķiet “traucējošs” – tas ir “paldies” vērts “ieguldītais darbs”, neapšaubāmi…

   MUĻĶU zeme SILES “valsts” parodija “eurolatvānija”, XXI gadsimts.

   • Ja šis ir ZZS vēlētāja komentārs, tad es par Gunčas trikiem nebrīnos. Tāpat arī esmu gatavs nākamajiem partijas biedru trikiem.

 10. Ir sacīts: “Lai pirmais savu akmeni met tas, kurš PATS ir bez grēka!”
  .
  Un, arī: “PIRMS meklēt skabargas CITU acīs – būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!”

  =======

  “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti “nepareizie sabiedrības locekļi”), kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

  • Par kuru tad tu domā? Atbildēt

   Latto ar savu “Pietiek”? Liekas, ka vińam sekmīga pieredze šajā laukā bet Belēvics gan dabūja sen pelnīto. Klasisks “hubris” gadijums. Paša vaina. Pie šādas torńa gāšanas nebija nepieciešama pārāk liela radošā iedvesme be tā aizmirstā mape bija geniāla gan!

 11. Kamēr paši vēlētāji būs kā pasīvi lētticīgi ńuńas, kā mazułi ligzdā atvērtiem knābīšiem gaidot lai kāds tur iemet kādu tārpińu tad neko labāku neiedos. Dabonam ko paši esam tur ielikuši.

 12. Spalvas māsai valodiņa – ai,ai, ai…
  Ja virsrakstā saka, ka esam pelnījuši “labākus”, tad Belevičs ir labs, mums tikai vajag labākus…

 13. Es vienmer skatos vai atmaskotajs ir morāli tīrāks par atmaskojamo.
  Ja tas tiešām ir morāli pārāks, padodos.
  Bet morāli pārakais parasti saks ar iekšejas ētikas maiņu. Aktualizējot labo un rādot to ar savu piemēru.
  Piemēram vecāks, kas grib mainīt savā ģimenē savstarpējas attiecības, sāks vairāk mīlestību izrādīt, audzināt bērnos savstarpēju atbalstu u.tml. Ne izvilkt vienu bērnu un visu priekša publiski pērt. Tas neved uz vispārēju atveseļosanu, bet uz turpmāku izsekosanu un sodīsanu virkni.
  _______
  Ja es redzu, ka si vara rīko karu arābu valstīs, grūž mums virsu imigrantus, izmelojas, medijos laiž promitīvu propagandu un raganu prāvas pret politiskajiem oponentiem, uzpērk oplitiku, kā rezultāta vara pieņem lēmumus, kas ir pretēji pilsoņu vairuma kategoriskai gribai, es sādiem atmaskotājiem neuzticos.
  Finālā izrādījās, ka rindā uz minitriju stav “Vienotība” un iznirst jautājums par TIPP un ģenētiski modificeto pārtiku, kam Latvija līdz sim nepiekrit, bet kur acīmredzot in nepieciešama pakļavīgaka politika.

  • Kas tā par Lindu?

  • Absolūts bij.ministra nefans Atbildēt

   Zināmā mērā var piekrist viedoklim. Belēviču ,,medīja,, sen. Un , pateicoties , savam statusam neētiskai ārstniecības pakalpojumu izmantošanai- nogāza. Vien interesants jautājums un sportiska interese – kas pasūtīja , kam tas izdevīgi ? Var tikai minēt …

 14. Nevajag apgalvot , ka žurnālisti ir absotūti sirdsšķīsti taisnības cīnītāji ,jo katram mēdijam Latvijā ir īpašnieki , akcionāri. Nav neatkarīgu sabiedrisko mēdiju. Aiz katra no tiem ir savas partijas , grupējumi, politiskie u.c. ietekmes aģenti. Var jau gadīties , ka gados jaunie žurnālisti īsti neizprot mēdija īpašnieku intereses, bet pieredzējušie ?
  Un politiķi ir taisni tādi , par kuriem gadu desmitiem tauta balsojusi. Tad par ko sašust un brīnīties ?

 15. Vienotiba,,grib vinu vieta.Ari tautai nav vajadzigs….

 16. Ar ministra algu…varēja jau atļauties maksāt pilnu programmu…

 17. Protams sis vina nodarijums ir slikts, jo izsauca sabiedribas reakciju, kaut realu kaitejumu, iznemot piemineto moralo pusi, kas, protams, ari ir loti slikts raaditajs “tautas kalpiem”, nenodarija.
  Bet nodarija, par ko, diemzel, visai maz gan runats, gan kur nu vel darits, adekvati iebilsts un reagets, ari no KNAB, utml iestazu puses, lobejot savas intereses un aizliedzot cilvekiem pasiem pasutit un sanemt tiem vajadzigas akutas zales. Tatad konkrets fakts, kas nodara kaitejumu citiem, pie tam izmantojot dienesta stavokli, sakartojot sava biznesa vajadzibas likumigi. Un tas jau velk par ko daudz vairak ka tikai korupciju, bet uz nozagtas, prieks savam vajadzibam izmantojamas valsts pazimem.
  Vai kads so nodarijumu noversis, iznems no likumiem, normativajiem aktiem aizliegumu pirkt pasiem zales, nevis tikai par nez cik 10 tam reizu saceltam cenam, tadejadi nodrosinot pelnu konkretiem uznemejiem?

 18. Es gribētu redzēt anonīmā rakstītāja seju. Nav godīgi tā spēlēt. Ja jau gribās kādam tik nežēlīgi iedzelt, tad ar atvērtām kārtīm. Belēviča reformas daudziem nepatika, īpaši sirmajiem vīriem, kuri protestē pret katru jaunievedumu. Ļoti daudzi uzskata, ka Belēviča kungs bija labs veselības ministrs. Ar tādu attieksmi, kādu sastapām šajā gadījumā, izmaiņas veselības aprūpē nav gaidāmas.

 19. Taču nedomāju,ka šobrīd īpaši izceltais Belēvičs ir pats sliktākais no visiem! Tā,manuprāt,uzskata tikai Pēteris Apinis!

 20. Veselības ministra amatā nevajag likt ārstus, farmaceitus u.tml. nozares darboņus, bet cilvākus, kam tiešām ir vīzija un spēja sakārtot nozari.

  Ierēdņiem un valsts iestādēm un uzņēmumiem ir jābūt par paraugu pārējiem, tāpēc melošana, krāpšanās, nodokļu nemaksāšana, rindas apiešana, stāvokļa izmantošana ģimenes un draugu biznesa pucēšanai ir pilnīgi nepieņemama.

 21. Zaļajiem neveicās ar ministriem- Emsis , Bel”evičš. Baigie saher maheri ir zaļi!

 22. Veselības nozarē vajag ministru ar baigo aknu. Lai ko ministrs veiktu, būs baigā pretestība. Tādēļ jau mums nav civilizētas apdrošināšanas, ka brēca visi, žurnālistus ieskaitot. Pieraduši pie padomju sistēmas. Trūcīgiem, kas nestrādā, būšot slikti. Viņiem tagad ir labi? Viņi staigā pie dakteriem? Veselības apdrošināšanas strādā visā civilizētajā pasaulē, tik mēs gribējām ” labos krievu laikus”. Kam tie labie, lai šurī prom uz Krieviju. Politiķi mums tik pie siles raujas, nopietnus lēmumus nav spējīgi pieņemt. Domā tik par šī gada budžetu – kam iedot, kam noņemt, viss.

 23. Ja ieliks blondo, atklāsies, ka Belēvičs bijis eņģelis. Bet nez vai ieliks …

 24. varbuut nav naudas? saziedosim sim drankim!

 25. Meleevicam jaanoliek mandaats!

  • Nenoliks mandātu, jo šādiem mērgļiem vajadzīga imunitāte! Advokātiem naudas pietiek, bet godīgi pie ārsta – nav!

 26. Viņš jau netikai izmantoja to priekšrocību bez rindas,bet arīdzen par gandrīz par brīvu velti un tā ir nekaunīga pie viņa statusa un ienākumies.
  Cik daudzi cilvēki mocās sāpēs un t.t,jo nevar atļauties maksāt par operācijām,jo pieprasa naudas kosmiskas,tāpat,kā zobārsts.Paskataties cik ļaudis staigā bez zobiem un nelabotiem sapujušiem-šausmas vnk brrrr cik ļaudis ieejot gulēt nezin kur likt savas rokas kājas,tās sāp,tirps,bet te redz kundziņš par brīvu,bez rindas.ES PROTAMS SAPROTU KATRAI PROFESIJAI IR SAVI’+-,BET BELEVIČA UZVEDĪBAI ATAISNOJUMU NAV!!!!

 27. Un ko tad tu neraksti par Lembergu līdzīgu rakstu, kurš melo vienā laidā un ignorē likumus un valsti?
  Vai tad Vējonis bija iestājies rindā uz rehabilitāciju? Pakritušu jau ir viegli dauzīt, bet ir jābūt godīgam un jāpasaka, ka arī žurnālisti nereti melo un raksta puspatiesības, (kā piem. L.Lapsa). Neesmu lasījis nevienu publikāciju šādā sakarā. Tad būsim pret visiem ar vienādu attieksmi, cienītā, nevis aprakstīsim tikai mums izdevīgus gadījumus un moralizēsim, zinot, ka pašiem ar to morāli tā ir kā ir.

  • Ļoti precīzs komentārs. Tas ar neapbruņotu aci bija saskatāms jau no Belēviča pirmajām darba dienām, cik neatlaidīgi tika sekots katram viņa solim, skaidri varēja saprast, ka viņš daudziem ir ļoti nevēlams, neērts. Nepārtraukti tika meklēts ieganst tikt no viņa vaļā. Domāju, ka šādu grēku tur nevienam netrūkst, jā, arī prezidentam. Vai tad uz viņu neattiecās rinda uz rehabilitāciju? Manai mammai bija infarkts decembrī, uz rehabilitāciju bija jāgaida it kā pusgads, bet rinda nebija vien sagaidāma, nācās atgādināt, zvanīt, uzstāt, beigās vēl it kā tika teikts, ka radies pārpratums, līdz ar lielām mokām tikām, taču tas viss bija jau novēloti. Bet, protams, mēs esam vienkāršie cilvēki. Mums nav iespējas uzreiz tikt pie šī pakalpojuma.

  • Pirmkārt, par Lembergu LA ir rakstījusi pietiekami. Otrkārt, salīdzinājums ar Vējoni nav korekts, jo viņam bija dzīvības briesmas un tas nav stāsts par rehabilitāciju, bet drīzāk par reanimāciju. Cik man zināms, reanimēšanai un steidzamām sirds operācijām rindu nav, neviens nešķiro prezidentus no sētniekiem. Zinu daudzus gadījumus, kad steidzami operē absolūti parastus cilvēkus uzreiz, bez šķirošanas. Bet, ja jāizgriež pumpas kā bijušam veselības ministram, tad tas ir pavisam kas cits.Vēl Rasai gribu piebilst, ka ir daudz ne tikai nenopērkamu žurnālistu, bet arī tādu, kas nedomā, cik viņš par konkrētu rakstu saņems un dažkārt iztērē vairāk nekā saņem, pētot kādu sarežģītu lietu.

 28. Nekādu dižo materiālo skādi tautai Belēvičs nav nodarījis pa blatam pumpu izgriezdams.Par morālo skādi nerunāsim,jo morāles normas visiem izsauc tikai smīnu,ja tās reizēm parādās ,tad tikai tāpēc lai ieriebtu konkurentam.
  Ātrās palīdzības biznesam ,kas bija privātās rokā, gan nevajadzēja klāt ķerties,jo tikai privātais bizness ir ,,vislabākā,, apsaimniekošanas forma visās jomās,tas ir cieti iedzīts mūsu galvās,tik pat cieti kā bija iedzīts VKBP vēstures īsais kurss .Milzīgu skādi tautai gan nodarīja un nodara šķēles meistarstiķis OIK , kur zināma privāto biznesmeņu grupa,, likumīgi,, iekasē sev naudu no visiem kas lieto elektrību.

 29. Nekādu dižo materiālo skādi tautai Belēvičs nav nodarījis pa blatam pumpu izgriezdams.Par morālo skādi nerunāsim,jo morāles normas visiem izsauc tikai smīnu,ja tās reizēm parādās ,tad tikai tāpēc lai ieriebtu konkurentam.
  Ātrās palīdzības biznesam ,kas bija privātās rokā, gan nevajadzēja klāt ķerties,jo tikai privātais bizness ir ,,vislabākā,, apsaimniekošanas forma visās jomās,tas ir cieti iedzīts mūsu galvās,tik pat cieti kā bija iedzīts VKBP vēstures īsais kurss .Milzīgu skādi tautai gan nodarīja un nodara šķēles meistarstiķis OIK , kur zināma privāto biznesmeņu grupa,, likumīgi,, iekasē sev naudu no visiem kas lieto elektrību.

 30. PIETIEK tēlot "svēto govi" maitēdāja lapsa Atbildēt

  Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres pietiek/com īpašniece un pieķēzītāja lato lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus “mediju treniņa” jeb “konsultāciju” pakalpojumus “maxima” vadības locekļiem, lai palīdzētu tiem sagatavoties iespējami “optimālākai” komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.
  .
  Informācija par šo maitēdājas lapsas kārtējo necilvēcīgo alkatību un šīs divkosīgās izdzimtenes nepārvaramo iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku dzīvību rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk. izmantojot “Google” meklētāju. Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams. Pat nožēlojami gļēvai lapsai tas “nespīd”.
  .
  tev jūdasa grašu asinsnauda nesmird kārtējo reizi, pseido “žurnāliste” lapsa?

  • Vai tad Lato mainījis dzimumu? Līdz šim bija kungs :)))))

   • PIETIEK tēlot "svēto govi" maitēdāja lapsa Atbildēt

    Alkatīgi rijīgā lato lapsa ir lupata bez vīles, derdzīgi šmucīga un prasti lapsiska latvāņu klačubāba, nevis vīrietis un, vēl jo vairāk, pat tāds personāžs, kurš būtu godam pelnījis pagodinošu uzrunu “kungs”.

    P.S. Tas gan nekādi nemaina lietas būtību attiecībā uz alkatīgās lapsas kriminālecidīvo izpildīšanos saistībā ar Zolitūdes traģēdiju un šīs noziedznieces necilvēcīgi lapsisko parazitēšanu, atļaujoties “iepelnīt” sev kārtējo asinsnaudu uz noslepkavoto cilvēku rēķina (skat. iepr.).

 31. Un kāpēc piesedzam prezidenta veseļošanos rehabilitācijas centrā? Cilvēki gaida mēnešiem lai tur nokļūtu.

  • Nevajag būt naiviem ! Atbildēt

   Kas atļauts Jupiterram , nav atļauts vērsim. Mēs jau nedzīvojam sociālā taisnīguma valstī! Esam visprimitīvākajā kapitāla uzkrāšanas un pārdales t.s. brīvā tirgus un bezrobežu privātās iniciatīvas laikmetā. Elite ir tikai globālo institūciju iecelti koloniālie pārvaldnieki teritorijā pie Baltijas jūras.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+