×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. marts, 2017
Drukāt

Lindas Leen jaunā albuma atklāsmes koncerti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

11. martā Linda Leen Rēzeknē vēstniecībā “Gors” uzsāk savā jaunākā albuma “Digital Church” koncerttūri.  Mūziku caurvij mīlestības tēma, kas savijas ar sociālo vēstījumu: pieņemt atšķirīgo, vedināt ieskatīties iekšpus čaulai.

Jauno albumu veido 13 oriģināldziesmas, kuru skanējumā sastopas blūzroks, indī mūzika, džeza elementi un augstvērtīgas popmūzikas apdare. Pati Linda Leen stāsta, ka tieši šajā ierakstā atradusi savu unikālo skaņu un sajūtu. Jauno muzikālo materiālu izteiksmīgu padara arī atsauces uz periodiem, kuri reti saskārušies ar Latvijas populāro mūziku, – it īpaši sešdesmito gadu Amerikas blūza un roka zelta laikmetu. Albuma “Digital Church” nosaukums ir ļoti atbilstošs mūsu laika garam. “Mūzika, manuprāt, ir kaut kas dievišķs, tā palīdz pietuvināties perfekcijai jeb tam, kas ir absolūts. Mūsdienās mūzika lielākoties rodama virtuāli, arī paši savas dzīves lielāko daļu pavadām digitālajā vidē. Digitalizācija ļauj atklāt pasauli, tāpat kā ceļojumi, kas veicina toleranci pret atšķirīgo dažādās kultūrās. Mēs dzīvojam laikā, kad ir iespēja svinēt dzīvi un nekautrēties no tā, kādi esam: ar visām gaišajām un tumšajām pusēm, saviem instinktiem, jo mēs visi esam Dieva bērni. Jūtu aicinājumu par to runāt,” tā par savu jauno albumu saka Linda.

Par pirmo albuma singlu “Beyond Velvet Skin” Linda teic: “Tā ir vienlaikus eiforiska ļaušanās jutekliskiem impulsiem un jautājums – kas slēpjas aiz fasādes, laipojot starp padošanos instinktu varai un vēlmi tapt patiesi ieraudzītam dziļāk, iekšpus čaulai. Galvenais instrumentālais motīvs radies albuma ieraksta sesijas pirmajā stundā, kad skaņas pārbaudes laikā nejauša, improvizēta tēma starp mūziķiem manī aizķērās kā asns jaunam skaņas dizainam un dziesmai, un tā naktīs līdz sesijas beigām jau biju pilnveidojusi tās melodiju un tekstu.” Albums “Digital Church” ir stāsts par dažādajiem mīlestības stāvokļiem: iemīlēšanās, apnikums, ilgas, ceļš pie sevis un tajā pašā laikā arī pie mīļotā.

“Uzstāšanās dzīvajā man vienmēr ir bijusi saldākā un gaidītākā kārta no mūziķa darba, tāpēc marts būs mans medusmēnesis ar Mūzu un izciliem mūziķiem. Koncerts ir publikas un mūziķu savstarpējās atkarības saldais piepildījums. Brīdis, kad mūzika pa īstam dzīvo, kad tā savieno mākslinieku un klausītāju šeit un tagad neatkārtojamā, kopīgi radītā pieredzē, kas paliks tikai starp mums,” stāsta dziedātāja.

“Digital Church” ir Lindas trešais autordziesmu albums. Ieraksts tapis sadarbībā ar vairākiem talantīgiem jaunās paaudzes džeza mūziķiem – latviešiem Jāni Ruņģi (ģitāra), Ivaru Arutjunjanu (bungas), kā arī zviedriem Džonatanu Guzmanu (taustiņi) un Tomu Ediju Nordenu (bass). Ierakstu producējis Gatis Zaķis.

 

Uzziņa

11. III 20.00 Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē

16. III un 17. III 20.00 koncertzālē “Palladium” Rīgā

19. III 17.00 Vidzemes koncertzālē Cēsīs

26. III 17.00 “Lielajā dzintarā” Liepājā

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuservis.lv

Cena no EUR 20 līdz 40.

 


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+